22 kwietnia 2014

036. And we danced all night

Hej, tutaj nowa stażystka, czyli Selly :) Mam nadzieję, że kiedyś na stale dołączę do załogi Zwiastunowej Wyspy. Więcej o mnie, dowiecie się na podstronie.

Moje przykładowe prace


Przyjmuję zamówienia.
Pozdrawiam, Selly :)

6 komentarzy:

 1. Hasło: True Love.
  Imię rozbitka: Dream
  Wyspa: Shadow
  Rozbitkowie-aktorzy: Harry Styles, Nina Dobrev, Ashley Benson
  Krótka opowieść rozbitków: Harry – to osoba bardzo zaskakująca i tajemnicza. Jego skórę zdobią przeróżne tatuaże, które przyciągają dużo dziewczyn, ale nikt nie zna ich znaczenia. Nie wydaje się być taki jak inni chłopcy. „Gdybyś przeżyła to co ja zmieniłabyś zdanie o mnie, bo gdy leżysz kompletnie sam na dnie czasami trudno się podnieść.
  Lucy – to dziewczyna pochodząca z zamożnej rodziny. Należała do wyższej elity i nigdy nie zniżała się do poziomów większości uczniów w JEJ szkole. Jej jedyną przyjaciółką i osobą, która ją wspierała byłą Ashley. Rodzice Lu nie kochali jej, a przynajmniej tak to sobie tłumaczyła. Na pierwszy rzut oka nawet nie zwróciła uwagi na nowego ucznia.
  Zachęcenie do przeczytania mojego Fanfiction wydaje się być banalne i myślicie, ze od razu możecie domyślić się do będzie dalej. Otóż zaskoczę was. Nie. Jeśli „Shadow” nie przypomina ci niczego, co do tej pory czytałeś, to dlatego, że tak właśnie jest.
  FF opowiada o bezgranicznej przyjaźni pomiędzy dwoma dziewczynami i chłopku, który namiesza im w głowie. Nieprawdopodobne zdarzenia, które mogą się im przydarzyć całkowicie zmienią ich życie. Ale czy na lepsze?
  ~Tak jak ty jesteś moja, ja jestem twój, bo gdy na ciebie patrzę widzę anioła.
  Radio z tratwy: Chciałabym żeby to był początek piosenki Lany https://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0&feature=kp to "co ona mówi."
  Napisy: liczę na cb
  Kolorystyka: czarno- biały
  Żeglarz: Selly
  KONTAKT: ola.sito@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję. Lucy to Nina czy Ashley? Jeżeli masz jakieś gify, prześlij na maila :)

   Usuń
  2. Lucy to Nina :) Jest w bohaterach :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń