13 maja 2014

043. Never let me go...

Od razu z góry przepraszam reasontobe, ponieważ nie zdążyłam wyrobić się z zamówieniem. Myślałam, że jak to poprzednie roczniki miały po testach już luzy, a tu nagle nawały kartkówek i sprawdzianów. Po prostu masakra. Obiecuję, że postaram się go zrobić jak najszybciej, mam już napisy, większość gifów, więc jest dobrze. 
Zamiast zamówienia dodam dzisiaj dwa zwiastuny moich blogów, które zrobiłam już jakiś czas temu. Jeden ledwo przed posumowaniem stażu (dlatego przepraszam za brak podpisu Zwiastunowej Wyspy, ale byłam przekonana, że się nie dostanę), a drugi tuż po. 

1. Nad sercem napis "nadzieja", ale czy w sercu wciąż trwa?
Blog autorski mojej przyjaciółki i mój. Niestety prawdopodobnie zostanie on usunięty, ponieważ już po pierwszym rozdziale mamy zastój. Ja miałam inną koncepcje na to gdzie zacząć historię, ale Annie też uparła się na co innego i teraz mamy problem... Mam jednak nadzieję, że nam się uda. 

2. Never let me go... 
Blog typu fanfiction. Oczywiście jak to ja tematyka SW. Blog jeszcze nie ruszył, ale na pewno ruszy, bo mam już w głowie koncepcję na przyszłość i napisane kilka rozdziałów, więc... Najpierw jednak chcę ogarnąć pierwszego bloga z SW. Zwiastun musiał być wrzucone na inne konto YT, ponieważ nie wiem czemu nie chciał załadować się na to tutaj.

Heh, zrobiłam sobie reklamę. xD Nie no nic, tyle na dzisiaj.
Pozdrawiam i obiecuję, że zrobię ten zwiastun do następnej notki.
Cassie

1 komentarz:

  1. Nie martw się, sama przez coś takiego przechodzę. ;p
    Zwiastun 1 mi się cholernie podoba. xD ♥
    xo

    OdpowiedzUsuń