22 maja 2014

046. Podsumowanie stażu - Selly

Witam was wszystkich w ten upalny dzień! Dziś przychodzę do was z podsumowaniem stażu. Kogo? Oczywiście, że Selly. Czy zostanie z nami w załodze? Przekonajcie się!

1. Zwiastun próbny do ZW
Nath: Jest to zwiastun próbny i ogólnie dobrze go wykonałaś. Trochę za dużo tego tekstu, a za mało gifów. Jak się cieszę, że zwiastun ma kolor czarno-biały. Naprawdę tu pasuje. Przejścia są i to jest jedna z plusów tego zwiastunu. Czasami tekst przelatuje za szybko. Wszystko jest jednolite, co sprawia, że lepiej się ogląda twoją pracę. Piosenka nawet pasuje, wcale nie jest taka zła.
Kotnaa16: Ogólnie zwiastun dobry. Jest jednolity i dobrze dobrana muzyka. Przejścia są. Jedynie nie podoba mi się, że napisy są u góry, powinny być na środku.
Martaa: Zwiastun jest bardzo dobry, jedynym co mnie jakoś odstraszyło jest muzyka, bardzo fajna piosenka, ale moim zdaniem nie pasuje do tematyki i nie współgra z gifami. Plusem jest czarno-biały kolor i różnorodne przejścia :) Harry i Hermiona moim zdaniem to najlepsza para jaka mogłaby być... zawsze wyobrażałam sobie ich razem...
 
2. Zwiastun próbny do ZW numer II
 Nath: Znów zwiastun próbny. Oczywiście, że całą zadaną ci tematykę wykonałaś i to w tobie szanuję. Śliczne gify, mimo że jest mnóstwo tekstu. Boski podkład. Naprawdę dobrze tu pasuje. Myślę, że zwiastun udany.
Kotnaa16: Zwiastun świetny. Gdybyś zmieniła czcionkę byłby jeszcze lepszy.
Martaa: Mimo tego, że jest strasznie dużo napisów to zwiastun jest genialny! Muzyka świetna, gify idealne, bohaterowie cudowni, całość - niesamowita <3 Jest to jeden z moich ulubiony zwiastunów twojego wykonania, cóż dużo pisać - boski *o*
 
3. Zamówienie dla Dream
Nath: Ten gif, przed teksem "Trochę niebezpiczny" psuje jednolitość. Widziałam to zamówienie i... trochę było za długie, dlatego również zwiastun jest naprawdę długi. Podkład mi się kompletnie nie podoba. Nie lubię jak w zwiastunach jakaś osoba coś mówi, wolę jak gra przyjemna muzyka, np. filmowa. Jednak są też plusy tego zwiastunu. Jest jednokolorowy, ładne gify, ciekawa historia, ale ta praca trochę mnie znudziła. Liczę się także z wymaganiami osoby zamawiającej, co nie zmienia mojej opinii, niestety.
Kotnaa16: Nie kiedy trochę za długo czekałam aż się skończy napis. I jak dla mnie za długi jest ten zwiastun.
Martaa: Nie jest to twój najlepszy zwiastun. Muzyka w ogóle nie pasuje do gifów i tematyki... napisy trwają zbyt długo, muzyka na końcu nie jest wyciszona(co jest dużym minusem, według mnie) i nie ukrywając strasznie mnie nudził i chciałam już by się skończył - może to przez tą muzykę... Być może takie były wymagania zamówienia, więc też nie mogę postawić za niego na tobie minusa, co nie zmienia faktu że nie podoba mi się ten zwiastun.
 
4. Zwiastun dla Believe
Nath: Jest to zwiastun dla mojej kuzynki, jednak mam do niego zastrzeżenia. Mimo tego że są świetne gify, wszystko jest jednolite, historia jest niesamowita to i tak nie pasuje mi tu podkład. I w sumie to tylko jeden błąd, więc można uznać ten zwiastun za jeden z lepszych.
Kotnaa16: Znów ten sam podkład – to mi się za bardzo nie podoba. Ale zwiastun jest dobry.
Martaa: Ponownie ta sama muzyka i ponownie mi się nie podoba, strasznie nie pasuje ona do gifów i tej tematyki, ale i tak zwiastun strasznie mi się podoba, gify są naprawdę dobre, przejścia trochę mnie denerwowały nie wiem jakoś psuły efekt :c ale mimo wszystkich wad, historia przekazana w tym zwiastunie strasznie mnie urzekła i z ręką na sercu przyznaję że mi się podoba.
 
5. Zwiastun dla Janet Vevo
Nath: Wreszcie mało tekstu! Ale się cieszę. Zwiastun nareszcie na poziomie prawdziwej artystki. Ujęłaś mnie nim. Nie znalazłam błędów, przynajmniej jakiś znacznych. Zwiastun krótki, gdyż właśnie o to chodzi by nie zdradzał wszystkiego. Jest jednolitość gifów, boski podkład, śliczne gify, jeden kolor i... jakoś wszystko tak ładnie się zgrało w całość. To jest mój faworyt.
Kotnaa16: Cóż, powiem tyle ten zwiastun to mój faworyt.
Martaa: BOSKI BOSKI BOSKI <3 jeny dziewczyno podbiłaś nim moje serducho <3 Wszystko jest genialne i nie wiem w sumie jak to skomentować... to jest takie WOW... nie wiem nie pisze już nic - kocham ten zwiastun <3 (napisz mi proszę tytuł tej piosenki) DZIEŁO SZTUKI *o*
 
Ogólne wrażenie:
 
Nath: Twoje zwiastuny mają wiele zalet, ale mogą się też znaleźć wady. Zawsze dobrze dobierasz gify do tematyki, robisz je jednokolorowe, używasz różnych, choć prostych, czcionek, często wyciszasz muzykę na końcu, o czym niektórzy zapominają - zdarza się, ogólnie wszystko jest jednolite, ozdabiasz swoje filmiki różnorodnymi przejściami, mimo to że czasami nie pasują, a wszystko tworzy niesamowity efekt. Jednak jest coś, co niszczy twoją pracę, a mianowicie podkład. Czasami, nawet na prośbę zamawiającego, można zmienić muzykę, ponieważ "nie pasowała ona, kompletnie, do danego zwiastunu". Muszę przyznać, że piosenka w ostatnim zwiastunie udała ci się i oby tak dalej! Widzę, że ulepszasz swoje prace na ZW, próbujesz nowych rzeczy, jesteś terminowa, chętna do działania i bardzo dobrze mi się z tobą pracuje. Myślę, że po całej tej mojej (krótkiej XD) wypowiedzi będzie już wiedziała jaki jest mój głos. Jestem na TAK. c:
Kotnaa16: Robisz świetne zwiastuny. Jedynie co mogę poradzić Ci na przyszłość to zmieniaj czcionkę. Zwykłe psują zwiastun. Robisz jednolite zwiastuny, są przejścia. Oprócz tego jesteś rozchwytywana przez zamawiających. A niektórzy nawet myślą, że jesteś w załodze. Więc są to bardzo istotne fakty. No co ja jeszcze więcej pisze. Oczywiście jestem na TAK.
Martaa: Więc zacznę od tego, że podoba mi się twój dobór gifów, nie wiem gdzie je znajdujesz, ale świetnie się prezentują, od początku robisz czarno-białe zwiastuny, ładnie wyciszasz muzykę na koniec - chociaż czasami o tym zapominasz, używasz różnych czcionek, dekorujesz ładnie zwiastuny przejściami i całość bardzo ładnie współgra.... oprócz ... muzyki - to zdecydowanie jest twój minus, masz problem z podłożeniem muzyki (przynajmniej ja tak to odebrałam) przez to zwiastuny są trochę nudne :/ ale mimo wszystko dostrzegam u ciebie więcej zalet niż wad i nie miałabym serca powiedzieć NIE więc z czystej chęci i z uśmiechem na twarzy mówię TAK i mam nadzieję że popracujesz nad podkładem i wtedy wszystko będzie idealnie! :d Powodzenia.

+ Cassie nie przesłała opinii, więc nie będą tu zamieszczone, jednak gdyby okazało się, że je dośle to zedytujemy notkę i wszystko będzie dobrze. Przypuszczamy, że jest na TAK.

Werdykt:

Oficialnie zostajesz przyjęta do naszej załogi na Zwiastunowej Wyspie! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu zwiastunów.

Przygotowała: Nath
Przepraszamy za błędy bloggera, które pojawiły się w grywaniu zwiastunów. W niektórych przypadkach podane zostały linki do filmików na youtube. Przepraszamy również za brak wyniku ankiety, gdyż był jakiś błąd i jest 0%, a było owiele więcej.
Zapraszamy także na kolejną notkę, którą doda Kotnaa16!

2 komentarze:

  1. Ojeju, tak, oczywiście, przepraszam. Jestem na tak, więc.. xD Ale naprawdę przepraszam, wczoraj mnie nawet na komputerze nie było, dzisiaj ledwo co wróciłam z miasta i jeszcze gg nie chce mi działać, ciągle wyskakuje "błędne hasło", a to na pewno to dobre. -.-' Dobra, jeszcze raz przepraszam.
    Cassie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo <3
    Mam nadzieję, że Was nie zawiodę :)

    OdpowiedzUsuń