30 sierpnia 2015

149. Goodbye my friends

Witajcie moi kochani już po raz ostatni. Mój staż dobiega końca i to jest moja ostatnia notka przed jego podsumowaniem. Nie wiem czy zostanę przyjęta na stałe, dlatego chcę się w tym poście z wami pożegnać. Czas spędzony na Zwiastunowej Wyspie dużo mnie nauczył :) Dziękuję za daną szansę na staż w tej zwiastunowni :D Będę go miło wspominać ♥ A teraz przejdźmy do moich ostatnich prac ^^

1. Zamówienie dla _kloska
Początek zwiastunu jest bardzo cichy, ale na samym końcu postanowiłam już zachować go takim jaki jest. Poprawiałam go pięć razy. Pierwsza wersja miała 1:44. Skróciłam ją specjalnie do tej piosenki. Oczywiście wypatrzyłam tam jeszcze drobne błędy. Tutaj nie było problemów ze znalezieniem materiału. Aktorka miała wprost idealne gify do tego rodzaju opowiadania. 

2. Zwiastun wolny nr 1
Miałam tutaj dobrą miniaturę tego filmu, ale niestety yt widać nie chciał mi jej wstawić. Do tego jakość się pogorszyła. Ten serwis mnie trochę z tym denerwuje. Pomysł na tego typu powieść pojawił się w mojej głowie już jakiś czas temu. Nie mam pojęcia czy dobrze go odzwierciedliłam.

3. Zwiastun wolny nr 2
Ten zwiastun jest z zupełnie innej bajki. To pierwsza moja praca z tematyki anime. Akurat oglądam Naruto i bardzo lubię to anime. Proszę o wyrozumiałość, gdyż to moja pierwsza praca związana z tą tematyką. Myślę, że mogła wyjść lepiej, bo sporo gifów tego anime się znajduje na googlach, ale dopracuję to jeszcze.


Tak więc to na tyle jeśli chodzi o moją notatkę. Być może niedługo znów się spotkamy i wstawię notkę jako autorka. Gdy jednak to nie będzie możliwe, ponieważ nie przejdę stażu chcę jeszcze raz podziękować oraz się pożegnać ♥


Pozdrawiam Lex May

5 komentarzy:

 1. zwiastun jest po prostu idealny dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.wattpad.com/story/47558775-i-still-love-you-b-brooks utworzyłam już bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Better with you.
  Imię rozbitka: Aya ღ
  Wyspa: http://paradisewithbitches.blogspot.com/
  Aktorzy: Saszan, Lucy Hale, Selena Gomez, Cody Christian, Lucky Blue Smith, Enzo Carini.
  Opowieść rozbitków:
  Sky Andrea Smith (Selena Gomez)
  18 Latka z wielkim ego. Popularna w szkole. Kreatywna, mimo wszystko wrażliwa. Pali, pije, ale ma swój powód. Nie chce swojej popularności. Ma motocykl. Więcej dowiecie się, czytając.
  Lissa Zoey Ansel (Lucy Hale)
  18 Letnia szara myszka. Kocha motory, ale na razie nikomu o tym nie mówiła. Nie lubi szaleć. Jest spokojna, poukładana i ma wszystko zapięte na ostatni guzik. Kocha śpiewać, ale za często tego nie robi, no chyba, że pod prysznicem. Uwielbia również rysować, ten talent odziedziczyła po swojej zmarłej mamie. Ogółem to Lissa straciła obojga rodziców w wypadku samochodowym, teraz opiekuję się nią jej wredna ciotka, która chcę by się tylko uczyła,
  Roxana Ansel (Saszan)
  18 latka. Wyluzowana, spokojna ale łatwo się denerwuje, lubi się zabawić. Jeśli się zakocha, to kocha naprawdę mocno. Nigdy nie odpuszcza jeśli coś sobie postanowi. Zawsze broni swoich najbliższych.
  Lubi dzieci, czytać romanse i grać w piłkę nożną.
  Nie lubi jak wszyscy patrzą tylko na jej wygląd i jak chłopcy podrywają ją bo jest ładna.
  Nienawidzi nachalnych ludzi, nudy, kłamstw i lodów czekoladowych.
  Z łatwością zauważa jak ktoś ją okłamuje.
  Lubi tańczyć, ale także śpiewać tak samo jak jej kuzynka Lissa. Jest córką brata, zmarłego ojca Lissy. Jej ojciec jest Anglikiem a matka Polką.
  Stark Blue Night (Lucky Blue Smith)
  Nie lubi, gdy ktoś na niego mówi Stark. Jest zwykłym uczniem, lubi motocykle. Nie lubi chamstwa i kłamstwa. Ma słabość do Sky...
  Cody Christian (Cody Christian)
  18 lat. Brunet o jasnych,szarych oczach i z wiecznym uśmiechem na twarzy.
  Zbuntowany, odważny, bezczelny, irytujący, agresywny, wulgarny. Bardzo pewny siebie, myśli że wszystko mu wolno, jest rozpieszczony. Jeden z najprzystojniejszych chłopaków w szkole, podrywa każdą dziewczynę.
  Nienawidzi być zakochanym, często wykorzystuje ludzi.
  Ma duży talent aktorski. Interesuje się sportem, samochodami i ładnymi dziewczynami. Nie lubi rozmawiać o swojej rodzinie. Jeździ na deskorolce. Potrafi być romantyczny, jest tajemniczy.
  Asthon Ash Warner (Enzo Carini)
  18 lat. Najlepszy przyjaciel Cody'ego.
  Impulsywny, skromny,odważny jeśli chodzi o związki, zawsze znajdzie jakieś wyjście z sytuacji, lubi grać w piłkę nożną.
  Jest na każde kiwnięcie palcem Cody'ego.
  Ma słabość do Lissy.
  Nienawidzi opiekować się młodszym bratem i jak ktoś przegląda jego telefon.
  Ogółem blog jest o miłości, przyjaźni, pożądaniu i problemach w życiu.
  Radio z tratwy: Sama możesz wybrać.
  Napisy: Sama możesz wybrać.
  Kolorystyka: Fajnie by było gdyby była kolorowa ^^ Ale jak będzie czarno-biały nie obrazimy się :)
  Żeglarz: Cassie
  Kontakt: ayagrey55555@gmail.com
  Wiem, że składałam już to zamówienie i że przyjęła je Kalipso, ale ona nie podołała (a szkoda), więc składam jeszcze raz, ale u ciebie i mam nadzieję, że przyjmiesz to zamówienie :) A jak je przyjmiesz to mam prośbę, żeby zwiastun był ok. 1,5 minutowy.
  No więc mam nadzieję, że je przyjmiesz, i czekam na twoją decyzję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję, aż jestem zdziwiona tym zamówieniem :o Jednak nie obiecuję, że ja podołam, zrobię co w mojej mocy, ale zamówienie jest dosyć chaotyczne... Rozumiem że zwiastun ma po prostu przedstawiać bohaterów, a nie zachęcać ze względu na fabułę

   Usuń
  2. Znaczy tak jak mówiłam, blog jest o miłości, pożądaniu, przyjaźni i problemach w życiu. Te problemy to np. U Sky alkohol, papierosy, u Liss wredna ciotka która jej nienawidzi tak jak ona jej, Cody'ego tata ma gdzieś, no a reszta nie ma XD
   I dziękuje że przyjęłaś i wierzę, że ci się uda ^^

   Usuń