15 stycznia 2016

II urodziny Zwiastunowej Wyspy

Hello everybody! :*

Dziś pragnę was powitać w tym jakże ważnym dniu dla naszej Wyspy. Nie wierzę, że minął już drugi rok od kiedy założyłam tego bloga. Tyle się tutaj działo...

Chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za to, że udało nam się stworzyć pewnego rodzaju odskocznię od rzeczywistości. W imieniu całej załogi dziękuję za te 65 tyś. wyświetleń, ponieważ tworzymy zwiastuny dla was, a właśnie te wyświetlenia dają nam motywację do działania. Z mojej strony pragnę również podziękować wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą zwiastunownię. Sama nigdy nie osiągnęłabym aż tyle, więc jestem wam za to niezmiernie wdzięczna! ♥

Na początek zabawy mamy dla was specjalny zwiastun z życzeniami, które wyszły prosto z serduszka:Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla was także konkurs z nagrodami (jednak to, jakie one będą na razie pozostanie tajemnicą). Poniżej są linki do tzw. paczek z gifami. Waszym zadaniem jest wykonanie zwiastunu wyłącznie z tych materiałów, jakie wam przyszykowaliśmy. Nie musicie wykorzystywać wszystkich. :) Sami tworzycie historię, dodajecie podkład, napisy i co tam jeszcze chcecie, ale przede wszystkim ważne, abyście się przy tym dobrze bawili. :D


Gdyby gify wam się nie odtwarzały, gdyż to zależy od programu, w jakim tworzycie, to tutaj macie link do convertera gifów. Skupiacie uwagę wyłącznie na video converterze i wybieracie "convert to AVI". Macie również instrukcję do otwarcia tych plików po pobraniu:


Na wykonanie waszych prac i wysłanie ich do nas macie dwa miesiące, a więc nadsyłajcie je do 14.03 na e-mail: zwiastunowa.wyspa@onet.pl! W razie pytań możecie pisać na mailu lub w komentarzu pod tym postem.


Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
~ Załoga ZW

10 komentarzy:

 1. Hej! Gratuluję wam tych dwóch lat i życzę wam jeszcze więcej :D
  Uwielbiam śledzić tę zwiastunownię, wszyscy jesteście bardzo utalentowani i aż się mordka cieszy ( XD ) jak się patrzy na ten post.
  Choć gify to nie moja bajka, to jednak wezmę udział. Można używać tylko gifów z paczek, które podałyście, czy mogę dodać jakieś swoje, ponieważ nie wszystkie pasują i jest ich dość mało.
  Pozdrawiam,
  ~ Mrs. Bass

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie odpowiadajcie.
   Mam wolny tok myślenia i dopiero teraz skapłam się o co chodzi w konkursie. xD

   Usuń
  2. Dziękujemy za życzenia i tyle miłych słów! :D <3
   Poza tym cieszę się, że weźmiesz udział. :)

   Usuń
 2. Miałam nadzieję, że konkurs będzie nie związany ze zrobieniem zwiastunu, bo tego akurat robić nie umiem. A szkoda, gdyby było coś w typie Quizu, albo napisania opowiadania z chęcią wzięłabym udział.
  Tak czy siak, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, odwalacie tu naprawdę świetną robotę, uwielbiam waszego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może następnym razem Nath coś takiego przygotuje :D W sumie opowiadanie na temat autorów zwiastunowni byłoby ciekawe. :D
   Albo quiz na temat Zwiastunowej Wyspy, kto dodal pierwsza notke(to oczywiste) czy cos. XDDD

   Usuń
  2. Hm, może następnym razem pojawi się coś w tym rodzaju. :)
   Bardzo dziękujemy za życzenia! <3

   Usuń
 3. Anonimowy16/1/16

  Czyli, że nie można wstawiać innych gif' ów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, ponieważ na tym polega konkurs. :)

   Usuń
 4. Anonimowy17/1/16

  Trzeba coś wpisać, swoje dane itp. czy po prostu wystarczy sam zwiastun?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że wystarczy podać tylko nick. Można też dodać informację (np. w wiadomości) z jakich paczek się korzystało, ale to już decyzja autora zwiastunu. ;)

   Usuń