5 kwietnia 2016

Wyniki konkursu


Witam wszystkich serdecznie! ♥

Dzisiaj chciałabym wam zaprezentować wyniki konkursu urodzinowego, który zakończył się 14.03.2016r.

Na początku przypomnę, na czym on polegał. Waszym zadaniem było wykonanie zwiastunu w dowolnym programie z użyciem wyłącznie materiałów (gifów) z tzw. paczek.

W poście urodzinowym nie było powiedziane o nagrodzie, jaka czekała na zwycięzce, ponieważ postanowiłam opisać ją tutaj. Przede wszystkim, oprócz publikacji pracy, dajemy możliwość promocji swojego bloga przez 2 miesiące (począwszy od dnia dzisiejszego). Jest również propozycja "darmowego" odbycia stażu na naszej wyspie z dużą szansą na dostanie się do załogi, o ile zwycięzca miałby taką ochotę. Na przemyślenie tej kwestii możemy dać więcej czasu.

Teraz proszę o fanfary! Chciałabym ogłosić wszem i wobec, iż zwycięskim zwiastunem jest filmik wykonany przez malydia x.

Praca jest bardzo oryginalna. Ciekawie dobrałaś przygotowane przez nas materiały i połączyłaś je w jedną, spójną całość. Podkład także ładnie komponuje się z gifami. Poza tym miałaś świetny pomysł na graficzny wygląd napisów. Szkoda tylko, że zabrakło przejść, głównie w układzie gif --> tekst --> gif, co jednak nie zmienia faktu, że wykonałaś kawał dobrej roboty.

Bardzo dziękujemy za udział i gratulujemy wygranej! :)

Pozdrawiam,
Nath 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz