1 marca 2014

015. Life leads into the unknown

Cześć. ♥
Co dzisiaj dla was mam? Zamówienie od Kłamczuchy na innego bloga. Bardzo się cieszę, że to właśnie mnie wybrałaś bym mogła wykonać dla ciebie ten zwiastun. Podoba mi się bardziej niż ten z Ludmiłą i Francescą. Demi...to był dobry wybór, podobnie jak 1D...miałam trochę problemów z Eleanor, ale mam nadzieję, że nie są złe gify. Innych (czarno-białych) nie znalazłam. Postanowiłam wybrać te, więc...myślę, że będziesz z niego zadowolona, ale nie mam pewności. Oto on:

 
 

*Jak mówiłam...jestem z niego dumna. Nie wiem jak ty. Jest to jeden z moich lepszych zwiastunów. Jednak robiłam go z godzinę, poszukując różnorodnych gifów, jeszcze musiałam go zrobić z problemami technicznymi (zacinanie programu, zamykanie komputera i inne). Ale...jest! Jeśli coś ci w nim nie pasuje to możesz mnie poprosić o poprawkę do 5 dni (od dzisiaj). Mam nadzieję, że wszystko się zgadza. Jeżeli już zgłosisz poprawkę to napisz mi co jest nie tak jak trzeba. Przecież mogłam się pomylić za co przepraszam, jeśli wystąpił jakiś błąd.
Dodaj ten, który ci bardziej odpowiada ♥
Przyjmuję zamówienia!
Czekamy na kolejne zamówienie. Kotnaa16 nie dostała jeszcze żadnego, więc bierzcie się do roboty! Wyczekujemy na was :) ! Tylko najpierw regulamin xd Możecie zamawiać dla kogo chcecie nawet po tą notką, bo jest ostatnia lub napisać komuś na e-mail. Zapraszam wtedy do zakładki "Kontakt".
Nath xx

8 komentarzy:

 1. Zwiastun jest świetny <3 <3 Tylko mogłaś byś gdzieś jeszcze tam wcisnąć gdzieś Selenę Gomez? Ona też potem będzie główną bohaterka. Jeśli nie to przepraszam za problem. <3 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kim ma być Selena Gomez? Ona ma się pojawić tam u jej siostry (Eleanor) czy wcześniej? Proszę wstawić link lub button do naszego bloga. To nie problem. Nawet teraz mogłabym to zmienić, jednak nie wiem gdzie ją umieścić. Czekam na odpowiedź ♥

   Usuń
 2. Anonimowy1/3/14

  Można składać zamówienia dla kogoś na bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Tylko wg regulaminu ;P ~ Nath

   Usuń
 3. Hasło: Freedom and Peace

  Imię rozbitka: Mrs. Styles (Flo.)

  Wyspa: http://changes-harrystyles-fanfiction.blogspot.com/

  Rozbitkowie-aktorzy: Astrid Bergès-Frisbey, Harry Styles, Simon Cowell, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne.

  Krótka opowieść rozbitków: Porwanie. Porwanie mordercy. A może nawet morderczyni. Dziewczyna ma dwa życia.
  Pierwsze - dziewczyna z Polski, uczęszcza do liceum, ma jednego przyjaciela - Niall'a, pochodzi z Anglii.
  Drugie - to bardziej mroczne - płatna zabójczyni, mająca nieprzyziemne moce zmiany postaci i czytania w myślach. Jej współpracownikiem jest Niall.
  Zostaje przetransportowana do tajnego centrum badawczego CIA, gdzie zostaje przydzielona do grupy "Oddziału Nadprzyrodzonych". Na początku Simon Cowell (szef CIA) nie jest pewny co do swojej decyzji, jednak po licznych nawmowach zgadza się.
  Opowieść o zabijaniu, walce, szczęściu, nienawiści, miłości, śmierci i zaginięciach w jednym.
  - "Dasz radę to przetrwać??"
  - "Nie dowiem się jeśli nie spróbuję."

  Radio z tratwy: Coś nadającego się do sytuacji w opowiadaniu.

  Napisy: "Porwanie mordercy", "Oddział Nadprzyrodzonych", "Niespodziewane Zauroczenie", "A może jednak zakochanie??"

  Żeglarz: Ana

  KONTAKT: ZuzkaC4@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://changes-harrystyles-fanfiction.blogspot.com/
   Zapraszam NATH!!!

   Usuń
  2. Nowy blog <3 Poinformuję Anę o zamówieniu ;P Jak chcesz to możesz napisać również do niej na e-mail. Tam dowiesz się od niej więcej. Sprawdź zakładkę kontakt + czekamy z kotnaa16 na zamówienia, moi drodzy! ~ Nath

   Usuń
  3. Oczywiście przyjmuję :) O resztę zapytam się na email ;)

   Usuń