18 sierpnia 2014

067. Death is fast. Easy. Life is harder.

Cześć,
wiem, że długo nie dodawałam postu, ale... hm, zwiastuny jakoś mi... nie wychodzą. Przyznam szczerze, że lepiej czuję się w grafice (szablonach, nagłówkach itd.), ale no dobra... praktyka czyni mistrza!

Dla Magda Huk
Niestety, zwiastun nie chce mi się wstawić w poście i jestem zmuszona zamieścić link.

Dla Andzia Dominguez
Jakość gifów jest okropna, mało co się ze sobą zgrywa, ale niestety nic na to nie poradzę. Dobry materiał na filmiki z tego serialu jest tak nieosiągalny, iż szukanie tego po prostu mnie przerasta. Dlatego dodaję Violettę do zwiastunów, których nie wykonuję. (O ile tu zostanę, rzecz jasna, bo po mojej [spowodowanej lenistwem] nieobecności jakoś nie przypuszczam.)


Cóż, do napisania. Może.

5 komentarzy:

 1. A mi to robi taką różnicę czy wyszło Xd. Mi wcale nie robi to różnicy. Doceniam pracę ludzi, którzy chcą zadowolić innych swoimi pracami. Super ci wyszło!
  A tak na marginesie: Gdzie np. robisz nagłówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. galaxyofgraphics.blogspot.com, nie potrafię funkcjonować na popularnych szablonarniach, raczej robię dla znajomych, ten poleci to i temu zrobię... taki "prywatny" bizensik. c:

   Usuń
 2. Anonimowy22/8/14

  Piękny. Rozumiem że napisałas Andzia bo to trochę trudny login XD Piękny zwiastun (spory za ortografię ale jestem na telefonie) choć nie warto wchodzić na bloga bo został usunięty. Nie umiem pisać o innej parze niż Dieletta ;( Ale mimo to jest boski ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy23/8/14

  Hasło: True Love
  Imię rozbitka: Adzia Dominguez
  Wyspa: Czy Ty Jesteś Tą Miłośćią,Na Którą Ja Zasługuję? (http://diecesca-na-zawsze.blogspot.com/)
  Rozbitkowie-aktorzy: Diego Dominguez i Lodovica Comello
  Krótka opowieść rozbitków: Diego nie ma rodziców już od 14 roku życia.Ojciec go zostawił,dlatego go nie nawidzi,a matka zginęła w wypadku samochodowym.Trafił do rodziny zastępczej.Kocha muzykę.Teraz jego nową pasją jest taniec hip-hop.Przyjechał do Argentyny,ponieważ rodzice zapisali go do najlepszej szkoły muzycznej w Ameryce Łacińskiej.Tam poznaje piękną Włoszkę,która zostaje jego pierwszą miłością już od pierwszego wejrzenia.Ona zaś zakochuje się w nim powoli go poznając.Mimo jego trudnego charakteru,w końcu go pokocha.Czy coś stanie mu na przeszkodzie?
  Radio z tratwy: (Czy wybierzesz coś fajnego?)
  Napisy: (To zostawiam Tobie :D)
  Kolorystyka: Czarno-biały
  Żeglarz: Annie
  KONTAKT: aga34115@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie bym przyjęła, ale jak wspomniałam nie wykonuję już zwiastunów z Violettą :(. Wybacz, ale to ponad moje siły. Myślę, że Cassie chętnie skusi się na wykonanie :*. ♥

   Usuń