16 września 2014

070. Sweet Dreams

No, dziewczyny, co się dzieje, czemu zieje pustkami? Czas się udzielać! ;D
Zaczynamy! :)

Zwiastun dla Nika Rey


Zwiastun mi się podoba, jednak przejadły mi się już zwiastuny z Justinem, chodź ten ma naprawdę fajną fabułę. Jako piosenkę wybrałam Bruno Marsa - It Will Rain, uważam, że pasuje. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Zwiastun dla Laura Schnaider


No cóż, dużo tu nie miałam do powiedzenia, gdyż napisy była, piosenka również, więc zostało mi jedynie wybranie gifów i połączenie wszystkeigo razem. Mam nadzieję, że chociażby w tym stopniu się spisałam. :)

Oddałam wszystkie swoje zamówienia i teraz mam kolejkę wolną, a więc do zamówienia! Przyjmuję jedno lub dwa! :)
Pozdrawiam,
Lusieeek xx

7 komentarzy:

 1. Świetny zwiastun, dziękuje bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam na nowo otwarty spis zwiastunowni [http://spis-zwiastunowni.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy2/10/14

  Hej chciałabym zamowić zwiastun na bloga
  Hasło to Last night :)
  Imię rozbitka: Kasia M
  Wyspa to http://behind-me-kath.blogspot.com/
  Rozbitkowie: Katherine Wilson (Selena Gomez)
  Zack Anderson ( Zac Efron)
  Harry Styles jako on sam
  Clary Hudson ( najlepsza przyjaciółka Kath - Candice Accola)
  Ian Somerhalder (starszy brat Kath - Christopher Wilson)
  Megan Fox ( przez nią w przeszłości zerwała Kath z Zackiem, chce z nim być - Kelly Johnson )

  Fabuła bloga: Katherine miała wybrać pomiędzy dwóch chłopaków - sławnego Harrego Stylesa albo Zacka Andersona - jej pierwszą miłością. Wybrała tego pierwszego, ale Zack się nie podda i będzie dalej walczył o Katherine. Blog będzie często wracał do przeszłości, czyli do chwil kiedy Zack i Kath byli razem.

  Radio z tratwy: Birdy - Wings
  Kolorystyka: chyba najlepszy by był czarno - biały :)

  Napisy: 1.To jest Kath ( Selena Gomez )
  2.Ma normalne życie ( chodz mi tu np i jakieś uśmiechy, czy coś takiego )
  3.Rodzinę ( Ian Somerhalder, np jak przytula brata )
  4.Przyjaciół (Candice Accola i też np jak sa razem)
  5.To jest Zack ( Zac Efron, chciałabym, żeby to nie były gify z High School Musical, tylko np. z "Charlie ST. Cloud" jak on był już dorosły )
  6.Kathrine była dla niego tylko eksperymentem (Gify Seleny i Zaca Efrona np http://data2.whicdn.com/images/33047771/large.gif)
  7.Dopóki nie zaczęło mu jej brakować ( pocałunki Seleny i Zacka np.http://i.pinger.pl/pgr473/588636ce0015227453bb2817 http://data3.whicdn.com/images/21404778/large.gif
  8.Ale to za późno ( Chodz tu o to, że Kath będzie z Harrym Stylesem, więc jakieś gify z nim )
  9.Ona próbuje o nim zapomnieć ( Harry, nowy dom, więcej pieniędzy, przeprowadzka razem z Harrym do ich mieszkania w Nowym Yorku np. http://data1.whicdn.com/images/40883176/large.gif)
  10.Ale on nie chce pozwolić jej odejść ( chodzi o to, że on przyjedzie do niej będzie ją czasami zabierał gdzieś kiedy Harrego nie będzie w pobliżu np.http://data3.whicdn.com/images/21404778/large.gif http://data3.whicdn.com/images/139181650/large.gif http://weheartit.com/search/entries?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=couple%20gif&commit=&page=6&before=138904002 http://weheartit.com/entry/65450992/search?context_type=search&context_user=mairi_to_koulourii&page=2&query=fight+couple+gif)
  11.Bycie z Harrym jest proste Zack jest trudniejszy ( kłótnie, http://weheartit.com/entry/61569985 http://data2.whicdn.com/images/33047771/large.gif )
  12. Czy Kath zapomni o Zacku i będzie żyła długo i szczęśliwie??
  Dowiesz się na behind-me-kath.blogspot.com


  kontakt: ninadobrev67@wp.pl
  Chciałabym, żeby moj zwiastun wykonała Lusieeek

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy4/10/14

  hej, zamówienie jest już nieaktualne, zamówiłam u kogoś innego

  OdpowiedzUsuń
 5. Hasło: Last night
  Imię rozbitka: Little Things
  Wyspa: Gotta be you. (http://you-are-all-that-i-can-think-about.blogspot.com/)
  Rozbitkowie-aktorzy: Jenna - Louise Coleman (jako Claire Watson), Harry Styles (jako on sam), Zayn Malik (jako on sam)
  Krótka opowieść rozbitków: Czym tak naprawdę jest miłość? Czy można ją zdefiniować? Czy można opisać ją za pomocą słów? Co czyni ją wyjątkową, kiedy wydawać by się mogła zupełnie zwyczajna? Prawdziwa miłość nie potrzebuje pięknych słów... Ona po prostu jest. Ukryta w drobnych gestach, czułym spojrzeniu i uśmiechu, który odgania wszystkie ciemne chmury. Objawia się w zwykłych, małych rzeczach, które z pozoru mogłyby wydawać się zupełnie bez znaczenia. Jednak nic bardziej mylnego, bo to właśnie one składają się na naszą rzeczywistość, kolorując ją i nadając naszemu życiu sens. Jak ją znaleźć? Wcale nie musimy jej szukać, bo to ona odnajduje nas. I to wtedy, kiedy zupełnie się tego nie spodziewamy. Wystarczy tylko umieć patrzeć. Ona może być dużo bliżej niż myślisz... (Claire jest przykładną i dobrze zorganizowaną młodą kobietą, która właśnie rozpoczyna naukę na Oxfordzie. Kiedy opuszcza swój rodzinny Boston i jedzie do Londynu jej życie nabiera całkowicie innych kolorów. Na jej drodze pojawią się nowe, nieznane dotąd przeszkody, które będzie musiała pokonać. Zostanie postawiona przed trudnymi wyborami. Harry i Zayn będą toczyć walkę o serce dziewczyny. Lecz na nie będzie pewna, którego ma wybrać. Każdy z nich będzie inny. Jednak jej serce zdecyduje za nią i to w momencie, w którym będzie się najmniej tego spodziewać.)
  Radio z tratwy: (w tej kwestii zdam się na gust autorki ;) Jednak proszę, aby muzyka pasowała do zwiastunu i oddziaływała na emocje czytelnika)
  Napisy: (tu również zdaję się na inwencję twórczą autorki. Jednak nie zaszkodziłoby coś o wyborach, miłości, zmianach przeznaczeniu ^^)
  Kolorystyka: (sepia)
  Żeglarz: Lusieeek
  KONTAKT: (irresisitible.minds@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przepraszam, nie mam zamiaru się naprzykrzać ani nikogo poganiać, po prostu od około miesiąca nie otrzymałam żadnej wiadomości od Was odnośnie mojego zamówienia.
  Wiem, że teraz wszyscy mają dużo pracy i obowiązków, zastanawiam się tylko czy o mnie nie zapomniano ; )
  Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam :
  ~ Ringeril : ]

  OdpowiedzUsuń