25 października 2014

072. I would rather die a meaningful death than to live a meaningless life.

Hejka
dawno mnie tu nie było. 
Od razu zaznaczam, że nie wiem jak będzie z kolejnymi zwiastunami, gdyż mam nowy komputer i program do tworzenia filmików po prostu jest... zepsuty; nie mam możliwości tworzenia napisów. Dlatego w zwiastunie poniżej są one nieco inne, zrobione ręcznie, więc musicie wybaczyć mi brak animacji przy słowach, stety lub niestety. Mam nadzieję, że mimo monstrualnego okresu oczekiwania (Wybacz, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie oprócz lenistwa) zwiastun przypadnie Ci do gustu. Chyba nikogo nie pominęłam, choć nie wiem, bo nieco pogubiłam się w zamówieniach na zwiastuny, więc krzyczeć. 
Nie przedłużając, zwiastun dla Ringeril 
Jakość nie zachwyca, ale nie mam możliwości jej polepszyć robiąc trailery z gifów; a wycinanie filmów niestety nie jest moją bajką. Mam nadzieję, że napisy są dobre, bo z angielskim jak z angielskim mogły wkraść się ewentualne błędy, za które biorę pełną odpowiedzialność i postaram się je poprawić, gdyby zaistniała taka konieczność ;). 

Do napisania,
Annie. 

1 komentarz:

  1. Nie ukrywam, że czekałam na ten zwiastun bardzo długo, ale nie ma sensu do tego wracać, bo Twoja praca bardzo mi się podoba : D Piosenka jest wprost fantastyczna i trafiła w mój gust. Do napisów nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie - bardzo mi się podobają, choć niektóre słowa ciężko jest odczytać, bo są zbyt małe. Bardzo dziękuję za gif z Haymitchem i drogą na końcu, moim zdaniem świetnie pasują <3 Ogólnie mogłaś dodać jakiś gif z Peetą i Katniss razem, no i właściwie to Gale trafia na arenę. Zwiastun wydaje mi się trochę krótki,ale jest ok, dzięki ; 3
    ~R.=^.^=

    OdpowiedzUsuń