5 kwietnia 2015

117. Our Easter.

Cześć wszystkim!
Dzisiaj wychodzi od nas nietypowa notka, ponieważ jest tematyczna, a nie należy do urodzin. Będzie ona dotyczyła dzisiejszego wielkiego święta, jakim jest WIELKANOC. Z tej okazji przygotowałyśmy dla was trzy konkursy, które - mamy nadzieję - każdego z was w jakiś sposób zainspirują. Jednak przejdźmy najpierw do oficjalnego zwiastunu z życzeniami wielkanocnymi... dla was:


Teraz przyszła pora na konkursy! Ich tematyka, typu stworzenie zwiastunu/opowiadania, może pojawiać się również na innych zwiastunowniach, lecz na pewno nie spotkaliście się z motywem wielkanocnym. Jednak gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości bądź zastrzeżenia to prosimy napisać do administratorki osobiście (kontakty znajdują się w odpowiedniej do tego zakładce). Nie przedłużając, oto one:

Easter Trailer

Zabawa polega na tym, że macie za zadanie wykonać zwiastun związany z Wielkanocą. Może być on zrobiony z gifów, z wideo czy tam z czego jeszcze wymyślicie. c; To ma być wasze dzieło, więc nie oszczędzajcie się! :D Swoje prace nadsyłajcie na ten e-mail: zwiastunowa.wyspa@onet.pl do 8.05. Prosimy, aby podawać w wiadomości linki do youtube, a nie np. załączniki, gdyż to umożliwi wam odebranie nagrody, a będzie nią: umieszczenie waszego zwiastunu w odpowiednim poście oraz darmowe dostanie się na staż na naszej Wyspie (za zgodą autora) lub/i darmowa reklama waszej zwiastunownii (o ile ją posiadacie lub na jakiejś się znajdujecie).

Easter Story

Znalazło się też coś dla pisarzy. :P Konkurs polega na tym, że musicie napisać opowiadanie związane z Wielkanocą. Starajcie się pisać w Wordzie, bo w tym programie wszystko najlepiej się otwiera, ale jeśli macie jakiś wygodniejszy program to również możecie w nim przysłać swoje wypociny. Ostatecznie jest też opcja z wysłaniem przez gmail w zwykłej wiadomości. Swoje prace przysyłajcie również do 8.05 na podany wyżej e-mail. Nagrodą będzie: darmowy zwiastun waszego bloga lub/i jego darmowa reklama (o ile go posiadacie lub z jakimś współtworzycie) oraz opublikowanie waszego opowiadania w odpowiednim poście.

Easter Image

A teraz może coś dla plastyków. ^^ Zabawa polega na tym, że musicie zrobić rysunek przedmiotu/zwierzęcia/potrawy, która wam się kojarzy ze świętami wielkanocnymi. Możecie go wykonać w jakimś programie graficznym lub na zwykłej kartce papieru. Swoje prace wysyłajcie w postaci zdjęć/obrazków na podany e-mail w pierwszym konkursie do 8.05. Nagrodą będzie: publikacja waszego dzieła w odpowiednim poście oraz darmowa reklama waszego bloga graficznego/pamiętnikowego/kulinarnego/modowego itp. (o ile jakiegoś posiadacie lub do jakiegoś należycie).

A dla osób, którym nic nie spasowało jest ankieta. Główne pytanie to: "Co musi pojawić się u was w koszyku wielkanocnym?". Piszcie w komentarzach! :)

Serdecznie zapraszamy do zabawy i życzymy miłego tworzenia! :*

Poza tym dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na naszą Wyspę w sondzie na najlepszą zwiastunownię marca! Jesteśmy wam niezmiernie wdzięczne, gdyż zajęłyśmy - dzięki waszym głosom - trzecie miejsce! Znów zachęcamy do głosowania na naszą zwiastunownię, jednak tym razem w kwietniowej sondzie! Link znajduje się w lewej kolumnie, lecz gdyby ktoś go nie znalazł to może kliknąć tutaj. Z całego serca dziękujemy za każdy oddany na nas głos! ♥

~Załoga ZW

15 komentarzy:

 1. Hasło: Better with you
  Imię rozbitka: MySia
  Wyspa: http://dieletta-ff.blogspot.com/
  Rozbitkowie-aktorzy: Martina Stoessel, Diego Dominguez, Jorge Blanco
  Krótka opowieść rozbitków: Zwyczajna 18 latka zamieszkująca Buenos Aires w Argentynie. Ma kochającego chłopaka, przyjaciół, opiekuńczego tatę. Niczego jej nie brakuje. Pewnego dnia idzie z przyjaciółmi na imprezę, na której spotyka przystojnego bruneta. Okazuje się, że chłopak jest nowym uczniem w jej szkole. Dziewczyna z początku udaje, że nie jest nim oczarowana, do czasu, gdy dowiaduje się prawdy o swoim chłopaku. Czy dziewczyna przyzna się do swoich uczuć i zaprzyjaźni się z chłopakiem? A może powstanie coś zupełnie innego?
  Radio z trawy: Może być ta https://www.youtube.com/watch?v=RZZ6SgBKFLI ale jeżeli ci nie pasuje to możesz sama wybrać muzykę ;)
  Napisy: Zostawiam to tobie :)
  Kolorystyka: Czarno-biały
  Żeglarz: Dora
  KONTAKT: email: mysia1921@gmail.com/, GG - 50893007

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienie przyjęte, ale chyba tylko dzięki dobroci mojego serca...violetta jest tak ciężkim tematem, że nawet nie zdajesz sobie sprawy! No ale dobrze, kocham Diego, więc się zgadzam: )

   Usuń
  2. Dziękuję <33

   Usuń
 2. Anonimowy7/4/15

  Dziwne, że mój komentarz się nie dodał. Mówi się trudno. Napiszę go więc jeszcze raz...
  Nie spodziewałam się, że wyjdzie taka notka, zupełnie inna niż zwykle. Wymyśliłyście naprawdę fajne pomysły z tymi konkursami i trzeba przyznać, że warto wziąć w nich udział! Może nawet sama spróbuję? ;P No nic... dziękuję za życzenia, bo są naprawdę świetne, choć nie prowadzę bloga, ale przypuszczam, że było to zwłaszcza do tych, którzy je prowadzą, także nie mam zastrzeżeń! ^.^ / Eve Bloom

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Better with you
  Imię rozbitka: MySia
  Wyspa: http://hatred-ff.blogspot.com/
  Rozbitkowie-aktorzy: Shailene Woodley. Michael Clifford, Calum Hood, Luke Hemmings, Ashton Irwin.
  Radio z trawy: https://www.youtube.com/watch?v=JIIkQP5KiWQ
  Napisy: Zostawiam to tobie :)
  Kolorystyka: Czarno-biały
  Żeglarz: Nath
  KONTAKT: email: mysia1921@gmail.com/, GG - 50893007

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaszła pomyłka:
   Hasło: Better with you
   Imię rozbitka: MySia
   Wyspa: http://hatred-ff.blogspot.com/
   Rozbitkowie-aktorzy: Shailene Woodley. Michael Clifford, Calum Hood, Luke Hemmings, Ashton Irwin.
   Krótka opowieść rozbitków: Madeline Leto - 17 letnia córka znanego piosenkarza zespołu 30 Seconds to Mars oraz ukochana siostra gitarzysty 5 Seconds of Summer. Dziewczyna źle znosi brak ojca, z powodu jego trasy koncertowej, a pojawienie się reszty zespołu brata tego nie poprawia. Brunetka od razu zaczyna żywić do reszty niesmak, z obaw, iż odbiorą jej brata, tak jak koledzy jej taty zrobili to z jej ojcem. Czy dziewczyna zaakceptuje chłopaków mimo jej obaw? Czy zdobędzie przyjaźń? Miłość?
   Radio z trawy: https://www.youtube.com/watch?v=JIIkQP5KiWQ
   Napisy: Zostawiam to tobie :)
   Kolorystyka: Czarno-biały
   Żeglarz: Nath
   KONTAKT: email: mysia1921@gmail.com/, GG - 50893007

   Usuń
  2. Wprawdzie to trochę inne zamówienie, ale i tak je PRZYJMUJĘ, oczywiście anulując to poprzednie. :D

   Usuń
  3. Dziękuję :*

   Usuń
  4. Przepraszam, ale cofam zamówienie, ponieważ blog został usunięty. Na prawdę mi przykro, że kolejny raz anuluje u ciebie zamówienie :(

   Usuń
 4. Hasło: Better with you
  Imię rozbitka: MySia
  Wyspa: http://darkness-secret.blogspot.com/
  Rozbitkowie-aktorzy: Nina Dobrev, Michael Clifford, Calum Hood, Luke Hemmings, Ashton Irwin.
  Krótka opowieść rozbitków: Zwyczajna, ułożona dziewczyna zostaje podejrzana o zabójstwo. Przerażona, prawie trafia za kratki, kiedy ratuje ją pewien chłopak. Wciąga ją w swój świat, który wcale nie przypominał dziewczynie jej normalnego życia. Dowiaduje się różnych rzeczy na temat jej "wybawcy" i jego kolegów i od razu chcę ich wydać na policji. Niestety nie jest jej to dane. Zostaje uwięziona w piwnicy, a za nieposłuszeństwo zostaje karana, tylko po to, by mogła być bezpieczna. W końcu dziewczyna, zaczyna wszystko rozumieć, gdy poznaje prawdę o swoim byłym chłopaku. Czy dziewczyna wyjdzie z tego cało? Zostanie bezpieczna? Mimo wszystko odnajdzie wewnętrzny spokój i zazna szczęścia?
  Radio z trawy: Wybierz coś :)
  Napisy: Zostawiam to tobie :)
  Kolorystyka: Czarno-biały
  Żeglarz: Bluel Namess
  KONTAKT: email: mysia1921@gmail.com/, GG - 50893007

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11/4/15

  Świetny pomysł na notkę! <3
  Więcej takich! <33
  I fajne konkursy! I gdybym miała jakiegoś bloga to na pewno wzięłabym w nim udział, jakimkolwiek... :)
  #Diana

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł na konkursy! Ja mam ogromne szczęście i dowiedziałam się dopiero dziś. No cóż! Czekam na kolejne konkursy, być może wtedy zdążę wysłać pracę konkursową :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się jednak, że nie jest za późno ;) Pracę można wysyłać do 8.05!
   Chyba, że coś pomyliłam xx

   Usuń