12 lipca 2015

135. Sweater Weather

♥♥♥ Muzyka ♥♥♥

Witam was cieplutko! c:

Jak wam mijają wakacje? Moje zaczną się już niedługo, ponieważ akurat na początku byłam chora i nie miałam zbytnio czasu na przyjemności, ale wracam do was w pełni zdrowa. Mam nadzieję, że chociaż wy mieliście możliwość świętowania zakończenia szkoły w inny sposób.

Zacznę najpierw od ogłoszeń...  
Po pierwsze: Zapraszamy wszystkich do głosowania na naszą Wyspę w sondzie na najlepszą zwiastunownię lipca organizowaną przez Zwiastunowy Kącik! Link znajdziecie tutaj. Bardzo dziękujemy za każdy oddany na nas głos! ^-^
Po drugie: Chciałabym was poinformować, iż Dora oficjalnie zostaje administratorką Zwiastunowej Wyspy. Od dziś możecie do niej również pisać w sprawach związanych z blogiem. To w 100% moja decyzja, więc jeśli ktoś ją neguje, to proszę pisać do mnie prywatnie, ale osobiście zdania nie zmienię, dlatego lepiej się nie wysilać.
Po trzecie: Nabór został zamknięty, więc prosimy nie wysyłać już zgłoszeń, a te, które otrzymałyśmy, będą jeszcze przeanalizowane, więc proszę się nie martwić. c:
Po czwarte: W ramach współpracy publikujemy informację, iż na Dark Trailer został otwarty nabór, a chętni proszeni są o wysyłanie zgłoszeń! c;

Powracając jednak do zwiastunów... Oddaję jeden na zamówienie, który niestety narobił mi kłopotu ze względu na powrót naszej Cassie. Jednak postanowiłam, mimo wszystko, wam go pokazać i cieszę się, że autorka opowiadania postanowiła wstawić oba. ^-^

Zamówienie dla Madzialenny Xoxo
Robiło mi się go przyjemnie, bez większych zmagań z WMM. Uwielbiam tę piosenkę! ♥ Ogólnie pominęłam kilka informacji (głębszych szczegółów), ponieważ stwierdziłam, że zawrzesz je w opowiadaniu, a poza tym chciałam zbudować taki... tajemniczy klimat. Mi on przypadł do gustu, ale ważniejsze jest to, że tobie również. c:

Miałam jeszcze dodać zwiastun z SV13, ale był problem z renderowaniem. :/ Może wreszcie się uda go naprawić. Czekajcie cierpliwie. ^-^ A póki co, mam dla was zwiastun wolny robiony w WMM.

Love hides a painful truth | Trailer
Nie mam zbytnich zastrzeżeń do tego zwiastunu, oprócz MUZYKI. Niestety nie udało mi się dodać piosenki mojego kochanego Sama "I'm Not The Only One", a żadna inna mi nie pasowała, dlatego stwierdziłam, że utwór "Breakaway" powinien się nawet nadać. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami.

Przyjmuję zamówienia!

Pozdrawiam,
Nath. xx

9 komentarzy:

 1. Osobiście uważam, że Stelena była jedyną prawdą w TvD bez żadnych powikłań i kłamstw. Dlatego mam do nich sentyment, ale zwiastun jest cudowny! Zakochałam się w piosence i gifach. Cp do drugiego muzyka również bardzo ładnie się wpasowala a gify dobralas idealnie. Ogólnie świetne zwiastuny, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Better With You
  Imię rozbitka: Anita Kaulitz
  Wyspa: http://imbloodquiecklylive.blogspot.com/
  Rozbitkowie-aktorzy: Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Johnny Depp, Bella Thorne, Justin Bieber, Jakub Gierszał, Taylor Lautner
  Krótka opowieść rozbitków: 15 letni Bill niedawno stracił brata bliźniaka Toma - jedyną bliską mu osobę. Nastolatek po dwóch miesiącach trafia na listę adopcyjną i niemalże od razu przyjmuje go pewne małżeństwo. Kłopoty chłopaka następują dopiero w szkole, gdzie wracają jego stare nawyki. Jak potoczy się los chłopaka?
  Radio z tratwy: Tokio Hotel - World Behind My Wall
  Kolorystyka: Czarno-biały
  Żeglarz: Nath
  KONTAKT: kaulitz.anita@gmail.com / http://facebook.com/anitka.przybylinska

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Better with you
  Imię rozbitka: Wampir Wampirowa
  Wyspa: welcome-to-the-world-ww.blogspot.com
  Rozbitkowie-aktorzy: Michiel Huisman, Orlando Bloom, Heidi Leick
  Krótka opowieść rozbitków: Lynk to (nie)zwykły trubadur, który żyje w niezwykłym świecie. Otaczają go ludzie i istoty, którzy są dla niego jak rodzina. Każdy z nich ma odrębną historię. Nic nie jest jednak tak łatwe, jak się wydaje. O czym lub o kim nieustannie myśli Lynk? Czy przeznaczenie Rilka okaże się być jego zbawieniem i przyniesie mu chwałę, a może jego przekleństwem i przyniesie mu śmierć? Jakie tajemnice skrywa mag i uzdrowiciel Nysshair? Jakie zamiary mają Kawalerowie Czerwonej Róży? Kim jest i co planuje tajemniczy lord? Ciemne, niebezpieczne bory, gnuśni królowie, zawili mieszkańcy i istoty nie z tego świata to coś, co może zniszczyć bardowi życie.
  Radio z tratwy: Era- Ameno, Burzum- Dunkelheit
  Kolorystyka: czarno-biały
  Żeglarz: Maggie
  KONTAKT: opowiadania.opowiadaniowe@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14/7/15

  Hasło: Better with you
  Imie rozbitka: Lost in Life- Zagubiona w życiu
  Wyspa: szalona-milosc-lily-i-jamesa.blogspot.com
  Rozbitkowie-aktorzy: Karen Gillan, Aaraon Johnson, Logan Lerman
  Krótka opowieśc rozbitków: Zaczyna sie szósty rok w Hogwarcie Lily Evans (Karen Gillan) i jej przyjaciół. Potter (Aaraon Johnson) dalej nie daje jej spokoju, ale czy pojawienie sie tajemniczego ucznia (Logan Lerman) na Powitalnym Balu coś zmieni? Czy Lily wreszczie sie zakocha? A jaki związek z tym bedzie miała Ksiega Myśli?
  Radio z tratwy: Oh Honey- Sugary, You
  Napisy: Ona go nienawidzi
  On ją kocha
  Czy dawny wróg może byc przyjacielem lub kimś wiecej?
  Czy dziewczyna wybierze innego? (tutaj chodzi o Logana Lermana)
  A może nie wybierze żadnego z nich?
  Kolorystyka: kolorowe
  Żeglarz: Maggie
  KONTAKT: molunerty.ai@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14/7/15

   I jedna uwaga:
   Nie chce żeby to były zdjecia i obrazki, tylko żeby było wszystko ruchome.
   Dziekuje

   Usuń
  2. Przyjmuję :3

   Usuń
  3. Anonimowy14/7/15

   I znowu zapomniałam...
   Jesli masz jakies pomysły na napisy do zwiastunu, śmiało napisz albo od razu je daj :))

   Usuń
  4. Jasne! Skontaktuję się z Tobą, ale dopiero jak wykonam zamówienie, jakie mam przed Tobą ( za dzień, góra 2 ) ;)

   Usuń