2 stycznia 2016

180. Podsumowanie stażu Indestructible

Witam wszystkich serdecznie!

Dzisiaj zapraszam was na podsumowanie stażu bardzo utalentowanej zwiastuniarki - Indestructible! c: Nie zapomnijcie trzymać za nią kciuków do samego końca! ♥


1. Zwiastun próbny do ZW.
 Opinia: Całkiem dobry zwiastun jak na początek przygody ze zwiastunami. Trzymałaś się tematu, który tylko na pierwszy rzut oka wydawał się łatwy. Należało odnaleźć odpowiednie gify, a następnie wpleść je w historię. Można uczepić się tutaj niejednolitej kolorystyki i czasem pojawiającej się słabej rozdzielczości gifów. Nie zmienia to jednak faktu, iż udało ci się wszystko razem połączyć w jeden, spójny filmik. Warto zauważyć także, że ładnie dobrałaś muzykę do tematyki i wyciszyłaś ją na końcu, za co wielki plusik! :) Poza tym znalazły się drobniejsze błędy, ale wpływające na jakość twojej pracy, a konkretniej chodzi o błąd ortograficzny - zamiast napisać "tragedii", wstawiłaś "tragedi" oraz o zacinanie się jednego z gifów. Mimo wszystko, możesz być dumna ze swojego tworu.


2. Zwiastun próbny do ZW numer 2.
Opinia: Tutaj również pojawia się podobna sytuacja, co poprzednio - dobrze dobrałaś muzykę i gify, chociaż nie były one w jednolitej kolorystyce. Poza tym były w miarę dobrej rozdzielczości i ładnie zgrywały się z historią. Bardzo oryginalny cytat na końcu zwiastunu, a za to także plus, bo ważne, aby czasem dodać coś od siebie w takowych zwiastunach. W tej pracy nie pojawiają się jakieś drastyczne błędy, więc zdecydowanie możesz zaliczyć ten filmik do udanych. ;)


3. Zwiastun wolny.
Opinia: Cóż tu dużo mówić? Dobrałaś ciekawe gify, mroczny podkład wprowadzający w tajemniczy klimat całej historii, którą przedstawiłaś oraz napisy, które jeszcze bardziej zachęcały do obejrzenia całości. Może czasem zapodziało ci się gdzieś wstawienie przejścia lub niektóre gify lekko się zacinały, ale poza tym jest naprawdę dobrze.


4. Zwiastun wolny.
Opinia: Przy tym zwiastunie można się wzruszyć. Wszystko ładnie się zgrywa w jedną całość. Świetny początek z napisem... Później trochę jest za duży odstęp między tekstami i zbyt szybko one ulatują. Trochę pogubiłaś się w kolorystyce i niektóre gify tutaj również się zacinały. Zapomniałaś też o wyciszeniu na końcu muzyka, chociaż ona bardzo dobrze wpasowała się w klimat. Mimo to, trzeba przyznać, że całkiem przyzwoicie wyszedł ci ten filmik.


5. Zwiastun dla Wanesa Przybyła.
Opinia: Ciekawy trailer. Owszem, niektóre gify były niejednolite - w wielkości lub zacinkach. Poza tym przy końcu filmiku pojawił się jeden innego koloru (chociaż to tylko szczególik, warto zwracać na takie rzeczy uwagę przy tworzeniu). Mimo to, bardzo ładnie dobrałaś podkład, który idealnie wkomponował się w historię, a później jeszcze wplotłaś ten głos... Świetnie się tego słuchało. Zrobiłaś to naprawdę zawodowo! :) Autorka bloga powinna być zadowolona, bo wykonałaś kawał dobrej roboty.


6. Zwiastun dla LovePizza02.
Opinia: Bardzo ładny zwiastun. Dobrze dobrane gify, napisy, muzyka... Znów pojawił się tylko jeden gif w innej kolorystyce, ale można na to przymknąć oko. Poza tym znalazły się też takie, które się zacinały. Mimo wszystko, przyjemnie ogląda się ten filmik. Zdecydowanie zachęca on do przeczytania opowiadania zamieszczonego na samym końcu. ;)


7. Zwiastun dla Weronika Malik.
Opinia: Zapowiadało się interesująco. Szkoda, że później pomieszała ci się kolorystyka, a na końcu ostatni gif lekko się zacinał. Jednak dobrze dobrałaś podkład oraz napisy, a całość składa się w jedną, spójną całość. Mimo drobnych błędów, powinnaś być dumna z tego trailera. Gratulacje. :)


8. Zwiastun dla Irala Ira.
Opinia: Zwiastun naprawdę dobry. Napisy tłumaczyły ogólny zarys przedstawionej historii, nie ujawniając szczegółów, podkład zachęcał do obejrzenia do końca, a gify pokazywały to, co nie trzeba było opisywać w słowach. Jednak oprócz zalet, trailer posiada także pewną negatywną stronę, a jest nią niezachowana jednolita kolorystyka. Poza tym całość jest całkiem spójna i możesz być zadowolona z tego zwiastunu.

Ogólne wrażenie:

Nath: Cieszę się, że właśnie do nas postanowiłaś wybrać się na staż. Już na początku zauważyłam, że twoje prace były bardzo dobre jak na osobę początkującą. Podczas stażu głównie sprawdzam, jak każdy sobie poradzi na zwiastunownii. U ciebie, oprócz masy zamówień, spostrzegłam naprawdę duże zmiany - oczywiście na lepsze. Dlatego z czystym sumieniem mogę ci powiedzieć TAK. Zasłużyłaś na nie. Możesz być z siebie dumna i doskonalić się dalej, a ja mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i tutaj będziesz się rozwijać. c:

Maggie: Robisz naprawdę bardzo dobre prace. W sumie to nie mam zastrzeżeń oprócz tego, że czasami trafiają Ci się gify w różnych rozmiarach, ale to jest najmniej istotne. Wiem, jak trudno jest coś znaleźć xD Dobrze dobierasz do siebie gify, nie jest tak dużo tekstu, co nie nudzi, wyciszasz na końcu muzykę, za co należy Ci się wielki plus! Zdarzają Ci się gify, które się zacinają, ale to naprawdę rzadkość. Nie zawsze trzymasz się tej samej kolorystyki, ale inaczej jest, jak to jest zamierzone. No i świetnie dobierasz muzykę! Ogółem to robisz świetne zwiastuny i nie mogłabym powiedzieć, że nie jestem za, byś została. Jestem całkowicie na TAK i mam nadzieję, że zostaniesz z nami do końca i będziesz się rozwijała! :D

Lex May: Od samego początku kiedy przyglądałam się twoim pracom zobaczyłam tą najcenniejszą rzecz - pasję. W zwiastunach jakie wykonałaś czasem gify różnią się rozmiarami, kolorystyką i czasami nie mają zbyt dobrej jakości. Doskonale zdaję sobie sprawę, że o gify w dobrej jakości łatwo nie jest (też z nich tworzyłam). W każdym bądź razie jak na twoje początki tutaj radzisz sobie niezwykle dobrze. Muzykę dobierasz idealnie, wyciszasz muzykę na końcu, dobrze dobierasz gify. Prace są naprawdę dobre i nie jestem w stanie powiedzieć nic innego niż TAK.

Finnick Odair: Okay. To moja druga opinia i chyba wiem, co napisać. Ale nie mam weny... :D Ostatnio opisywałem wszystkie zwiastuny z kolei i to usunąłem. Na szczęście nie byłaś to Ty, bo masz ich mega dużo i chyba bym się załamał gdyby tamta opinia poszła na marne. Okay, zacznijmy od tego, że w moich oczach twoje prace znacznie się zmieniły. Pewnie w oczach wszystkich... Doskonale pamiętam, gdy przeniosłem się na Twoją podstronę, by sprawdzić nową osobę. Kiedyś widziałem, że twoje prace wykonywane są z gifów(chyba XD), ale i tak były w porządku. :D Obecnie, chyba, tak mi się wydaje, wykonujesz je z wycinków i filmów, co zdecydowanie idzie na plus. Albo ja tego u Ciebie nie rozróżniam... Czasami nie podoba mi się fakt, że na niektórych scenach widać mikrofony, przy których stoją postacie, na przykład Harry Styles i ten... Liam. No i ten brak kolorów! :D Zrób coś wesołego, a na pewno będzie ciekawiej! :D Ogólnie to fajnie to wygląda, równe rozmiary, o których ja bym jeszcze zapominał. *ostatnio też zapomniałem przyciąć jeden klip*. Używam za dużo "ogólnie", wiec powiem: Naprawdę się poprawiłaś, widzę, że wykonujesz swoje prace z wielką pasją, angażujesz się i generalnie jestem na: TAK. Witam w załodze!

Victoria Sparks: Bardzo podobają mi się Twoje prace i widać, że robisz je z pasją. W niektórych zwiastunach wkradają Ci się gify różnych kolorów, ale to i tak nie zmienia ich świetności. Drugą sprawą są gify, które czasami się przycinają, ale ja sama wiem jak trudno znaleźć te idealne i płynne. Świetnie dobierasz muzykę i choć czasem zdarzy ci się nie wyciszyć jej na końcu, to i tak jest bardzo dobrze. Jestem zachwycona zwiastunem Dangerous. Jest po prostu niesamowity. Podsumowując, jestem zdecydowanie na TAK! Mam nadzieję, że z nami zostaniesz, bo naprawdę na to zasługujesz! xx

Werdykt:

Oficjalnie zostajesz przyjęta jako autorka na Zwiastunowej Wyspie! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu zwiastunów.

+ nie otrzymałam odpowiedzi od Cassie w sprawie podsumowania

Przygotowanie: Nath

6 komentarzy:

 1. Gratulacje! Mam nadzieję, że dalej będziesz się rozwijać i życzę dalszych sukcesów! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kochana! ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję !! ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. OMG. NIE. WIERZĘ. :O

  Tak naprawdę to miałam spore wątpliwości co do mojego stażu. Przez cały czas myślałam, ze jednak nie uda mi się go przejść. A tu taka niespodzianka. Wow, jestem mile zaskoczona i bardzo dziękuję za ocenę moich zwiastunów i uwagi w nich zawarte. Na pewno się przydadzą. Dziękuję bardzo <3

  PS. Finnick, to nie Liam tylko Louis :D xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zbyt dużo Teen Wolfa :D mój błąd.

   Usuń