8 stycznia 2017

221. Wake Up


Hejo kochani! ♥
Z tej strony znowu ja. Skorzystałam z wolnego od szkoły i udało mi się skończyć zwiastun. W sumie to cieszę się, że mogłam powrócić do wykonywania zamówień. Szczerze powiedziawszy to trochę mi tego brakowało. To taka miła odciągnia od szkoły i codziennych spraw :)
O jejku. Jak pomyślę, że jutro mam iść do szkoły, to aż mnie skręca.  Znowu będę wyglądała jak zombie xd
No ale zapraszam do obejrzenia filmiku :)

Zamówienie dla Freda Moos
Szczerze? Jestem zadowolona z tego zwiastuna. Nawet bardzo, co nie zdarza się zbyt często. Robiło mi się go przyjemnie, nie miałam problemów ze znalezieniem filmików... No i cieszę się, że mogłam w końcu wykonać jakiś filmik z Lily Collins. W końcu doczekałam się takiego zamówienia xd Zaliczam tę pracę do tych według mnie udanych. Nie wiem jak Wam, ale mi się podoba :) A w piosence po prostu się zakochałam 

Pozdrawiam cieplutko! xoxo :*
Zamówień nie przyjmuję!

Maggie

2 komentarze:

 1. Hasło: Better with you
  Imię rozbitka: wytrwała na zawsze
  Wyspa: opowiadanie mam na Wattpadzie, nie zostało jeszcze opublikowane, bo najpierw czekam na okładkę, ale to druga część opowiadania, więc będzie
  Rozbitkowie-aktorzy: Adam Lambert - Adam, Chloe Moretz - Grace, Vanessa Marano - Katherine (Katty)
  Krótka opowieść rozbitków: Adam i Grace uciekli ze Stolicy. Zapisali się w historii jako nie tyle pierwsze osoby, które się tam dostały, ale i wydostały stamtąd. Jednak życie w Podziemnej Bazie nie pozwala im się nacieszyć zwycięstwem. Tymczasem Grace dręczą koszmary wypełnione poczuciem winy spowodowanym siostrą.
  Czy postanowią wrócić do Białego Królestwa, by uratować dziewczynę? Jak będzie wyglądać przyszłość świata?
  Radio z tratwy: Szczerze nie mam pomysłu, zostawię to tobie :)
  Napisy: Przekroczyli mur. Wdarli się do fortecy. Uciekli. Jeszcze nikomu nie udało się włamać do Stolicy i wrócić. W trakcie ucieczki wpadli na większą tajemnice niż to co dzieje się za murem. Zaledwie kilka metrów od Miasta Duchów znajduje się Podziemie. Ich celem jest obalenie rządów, a główną bronią staje się Adam. Nie wie kim jest, ani czego mogą od niego chcieć. Nią natomiast targa poczucie winy (w kwestii tego, że zostawiła siostrę w Stolicy) Razem podejmują ryzykowną próbę powrotu do Stolicy.
  Dalej nwm co może być, żeby wyglądało ładnie, to tylko taka propozycja, ale mi samej nie do końca się podoba, więc spokojnie możesz sama wymyślić coś lepszego.
  Kolorystyka: może być normalna, jak uznasz, że wygląda lepiej.
  Żeglarz: Bluel Namess
  KONTAKT: werkaguzenda@gmail.com
  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń