21 lutego 2016

193. Sometimes it takes a good fall to really know where you stand

Hejka! ♥

Bez owijania w bawełnę - mam dla was dwa zwiastuny i kilka informacji. Mam nadzieję, że uda wam się dotrwać do końca. :P

Pierwsza informacja: Trwa konkurs z okazji II urodzin naszej Wyspy. Tutaj macie do niego link: KONKURS. Z niecierpliwością czekamy na wasze prace do 14.03. :)

Druga informacja: W jednym z gadżetów wciąż tkwi ankieta dotycząca Galerii. Nie martwcie się, jest ona w trakcie tworzenia. Może to jednak trochę potrwać, gdyż na naszej Wyspie znalazło się wiele prac, które muszą zostać posortowane. c;

Trzecia informacja: Możliwe, że w niedługim czasie zostanie otwarty nabór, ale póki co zostajemy przy takim układzie, jaki jest teraz.

Zamówienia

 
Zwiastuny trafiły do swoich odbiorców i jestem szczęśliwa, że oba się spodobały. Możecie też wyrazić swoje zdanie na temat tych prac. Z chęcią skorzystam z każdej porady.

Przyjmuję zamówienia!

Do zobaczenia w następnej notce!
Nath

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Better with You
  Imię rozbitka: Minami Lady
  Wyspa: http://www.theatre--of--war.blogspot.com
  Rozbitkowie-aktorzy: Otto von Wartenburg (Ben Schnetzer - Złodziejka Książek), Alexander Lovelace (Matt Damon - Szeregowiec Ryan), Emilia Strzelecka (Sophie Nelisse - Złodziejka książek)
  Krótka opowieść rozbitków: Operacje lądowe, walki na morzach i dominacja nazistów budzą niepewność w zwykłych ludziach, którzy pragną przetrwać rok 1942, znaleźć chleb na jutro, zapomnieć o cierpieniach, jakie niesie ze sobą wojna. Gra wojennego teatru skupia się jednak ostatnio wokół losów trzech osób: byłej więźniarki Auschwitz, która kocha książki, młodego kuriera z Anglii i oficera Wehrmachtu. Gdy szczęśliwa - lub nie - pomyłka z adresem i dostarczeniem książek splata ich losy ze sobą, wszyscy troje zaczynają się zastanawiać, czy wciąż warto jest walczyć o ideały, które im narzucono? A może lepiej poddać się zwykłym ludzkim uczuciom?
  Radio z tratwy: Em...To może My Darkest Days - Still Worth Fighting For.
  Napisy: Żadnych.
  Kolorystyka: Dasz radę zrobić wersję w sepii i wersję kolorową? Wykorzystałabym jedną i drugą :3
  Żeglarz: Nath.
  KONTAKT: ladywithinlight@gmail.com, 42127244 - numer gg.

  OdpowiedzUsuń