9 czerwca 2014

052. I love you and it's sick.

Hej, witam znowu. Tak fajnie być tu nadal z Wami. :D
Dzisiaj jedno i ostatnie zamówienie z kolejki, także zapraszam do składania zamówień. Zwłaszcza teraz, bo będę się od czwartku do września cały czas nudzić. xD 
Więc nie przedłużając;

Zwiastun dla Dżastina koolorowa
Osobiście nie jestem z niego zadowolona. Nie wiem czemu taki wyszedł, może dlatego, że nie lubię samego w sobie 1D, ale muzyką ich też nie pogardzę. Może dlatego, że zamówienie kolorowego zwiastuna wymagało ode mnie więcej pracy niż zwykle. A może dlatego, że jakoś nie miałam na niego koncepcji.
W każdym razie przepraszam, jeśli tylko poprawki to proszę bardzo, a jeśli całe zamówienie od nowa to niestety chyba musisz się zgłosić do innej autorki. :<

Przyjmuję zamówienia!

Do zobaczenia.
Pozdrawiam,
Cassie

One Direction zostaje dodane do zwiastunów, których nie wykonam.

6 komentarzy:

 1. Hasło: True Love
  Nick: Darcy
  Nazwa bloga: Heat
  Aktorzy: Nie mam określonych. Zależy mi na tym,żeby znalazł się tam ten gif jako przedstawienie bohaterki (http://37.media.tumblr.com/a851150e6ca37e77f7d2f565e81f55ca/tumblr_n413cikex91s97smdo1_r1_500.gif) i dowolny gif przedstawiający chłopaka, ciemnowłosego, któremu nie widać będzie twarzy.
  Fabuła bloga vel streszczenie: Patch i Alexandra poznają się w pierwszej klasie liceum. Patch jest tajemniczy, nieprzystępny, ale też niezmiernie pociągający. Na początku Ona sceptycznie podchodzi do znajomości z Nim, jednak po przełamaniu pierwszych lodów trudno jest jej oprzeć się jego urokowi. I kiedy wszystko zaczyna się układać, na jaw wychodzi tajemnica sprzed lat. Ktoś przyjdzie odebrać to, co dla Niego najcenniejsze.
  Muzyka: Moją faworytką jest Te Amo w wykonaniu Rihanny
  Napisy: Chciałabym,żeby napisy były w miarę możliwości po angielsku.Proponuję na początek, przed gifem głównej bohaterki "She", przed chłopakiem "He", następnie "and secret". Reszta dowolna.
  Kolorystyka; Czarno-biały
  Żeglarz: Cassie
  Kontakt: pokciaa@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję... Zazwyczaj jeśli przedstawiam bojaterów to daję „ona" ,,on", więc rozumiem że napisy mają po angielsku. ;)
   Pozdrawiam,
   Cassie ♥

   Usuń
 2. Zwiastun mi się naprawdę podoba, nie uważam że potrzeba poprawek, i bardzo doceniam ciężką pracę :) Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zamówienie jest źle złożone, przeczytaj regulamin ;)

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń