12 grudnia 2014

083. There are three kinds of secrets...

Siemanko!
Widze że aktywność nam spadła :D Ale damy rade jak zawsze... Mieliście kiedyś jakiś sekret? Lub macie za sobą straszną przeszłość... Dobra nie będę  wam przypominać o tym lub dobijać. Zapraszam do zwiastunu wykonanego po obejrzeniu pewnego filmu.

Feelings off ~Zwiastun wolny

Przyjmuję zamówienia!

5 komentarzy:

 1. Tag. To znowu ja. Osoba, której zapewne nie lubisz xd.. No, ale cóż..
  Nie mogłam nie skomentować zwiastunu,w którym pojawił się mój Burkely <3
  Wielbię cię za to.
  Ogółem bardzo mnie zaintrygowałaś. Świetnie dobrana muzyki, gify, tekściki. Pomysł też wspaniały <3 Idealnie <3
  Liczę na więcej prac z nim : D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13/12/14

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy13/12/14

  Hasło: Better with you.
  Imię rozbitka: Weronika Łachecka
  Wyspa: story-with-ross-lynch.blogspot.com
  Rozbitkowie-aktorzy: Hailee Steinfeld jako Angelika Wagner, Ross Lynch jako Ross Lynch, Jorge Blanco jako Dominik Olczak, R5 jako R5.
  Krótka opowieść rozbitków: Zawsze byłam zwykłą dziewczyną z wielkimi marzeniami i planami. Byłam cichą, szarą myszką, nic nie znaczącą dla tego świata. Moje życie nigdy nie było ciekawe... do tego dnia. To był długo oczekiwany przeze mnie dzień. Dzień koncertu mojego ukochanego zespołu R5 w Polsce. Jestem podekscytowana... tak długo na to czekałam. Ciemność. Ciemność. Ciemność. I w końcu blask. Na scenie pojawiło się pięć osób. Muzyka zaczęła grać. Niby zapowiada się tak zwykle i banalnie... ale to jedna, totalna zmyłka. Ten dzień zaważył na całym moim dalszym życiu. Poznałam Ross'a- swój ideał- zakochaliśmy się w sobie bezgranicznie. Od tamtego dnia praktycznie nic nie robiliśmy bez siebie. Wiedziałam, że to ten jedyny. Wiedziałam, że to jest to, na co dziewczyna czeka całe życie- prawdziwa miłość. Ale czy na tym świecie ta prawdziwa miłość może zwyciężyć? No nie wiem, przekonajcie się sami... Jestem Angelika Wagner i opowiem wam całą swoją historię. W skrócie... będzie ona o pasji, marzeniach, snach, miłości, cierpieniu... wszystko w jednym. Czy nauczę się żyć, tak jak ja chce? Czy będę szczęśliwa? I z kim? Z Ross'em- chłopakiem moich marzeń? Z Riker'em- bratem Ross'a, który kocha mnie ponad życie? Czy Dominikiem- moją starą miłością? Mam mętlik w głowie... nie wiem z kim mam być. Nie. Wiem, tylko nie chce się przyznać do swojej decyzji...
  Radio z tratwy: Laura Marano Parachute
  Napisy: Chciałabym, żeby zwiastun rozpoczynał się od zdjęcia lub gifa (twój wybór) Hailee. Wtedy niech pojawi się napis: 'Oto ja- zwykła dziewczyna z marzeniami, których prawdopodobnie nigdy nie spełni.' Potem niech zwiastun przeniesie się do jakiegoś zatłoczonego koncertu. Wtedy ma pojawić się napis: 'To miał być dzień koncertu mojego ukochanego zespołu R5.' Potem zrób zbliżenie na wokalistów i niech pojawi się napis: 'Muzyka zaczęła grać. Nie miałam pojęcia, że ten dzień zmieni moje życie na zawsze...'. Potem niech pojawi się zdjęcie lub gif Ross'a Lynch'a i taki napis: 'Poznałam Ross'a- chłopaka swoich marzeń.' W tym momencie niech pojawi się scena jakiegoś namiętnego pocałunku i napis 'Zakochaliśmy się w sobie bez pamięci.'. Potem jakaś scenka dziewczyny na scenie i napis: 'Pomógł mi pokonać strach i spełnić moje marzenia.' Potem gif lub zdjęcie Jorga Blanco i napis: 'Ale później, jak w każdej historii miłosnej pojawił się czarny charakter. Moja stara miłość- Dominik Olczak.' Tu możesz wstawić gif kłócącej się pary lub scenkę z jakiegoś filmu i napis: 'On zepsuł wszystko.' Napis: 'Długo nie mogłam się po tym wszystkim pozbierać.' i widok jakieś cierpiącej dziewczyny. Napis: 'A potem zdarzyło się coś dziwnego.' I tutaj scena kolejnego pocałunku. Kolejny napis: 'Dawne uczucia odżyły...' kolejny gif jakieś pary tulącej się albo coś w tym stylu ;) I napis: 'To mnie przerażało...'. Teraz scenka jakieś zdruzgotanej dziewczyny i napis: 'Nie miałam pojęcia, co zrobić...'. I takie końcowe napisy to: 'Czy prawdziwa miłość ma szanse przetrwać? Czy wszystko ułoży się tak, jak ułożyć się powinno? Czy marzenia naprawdę mogą się spełnić?- Jestem Angelika Wagner i opowiem wam swoją historię...' no i na koniec definitywny tytuł bloga: 'My dreams and I - Story with Ross Lynch' i adres: story-with-ross-lynch.blogspot.com
  Kolorystyka: Czarno-biały
  Żeglarz: Bluel Namess
  KONTAKT: veronicalynch1995@gmail.com
  Wiem, że to zamówienie jest strasznie spomlikowane, ale mam nadzieję, że je przyjmiesz. Byłabym naprawdę niezmiernie wdzięczna.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  Weronika <333
  P.s
  Button jest po prawej stronie mojego bloga, na pasku bocznym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nareszcie zamówienie z Rossem <3 Przyjmuje twoje zamówienie z przyjemnością xD

   Pozdrawiam
   ~Bluel Namess

   Usuń
  2. Anonimowy13/12/14

   Bardzo się cieszę! Jesteś Rossers? Jeśli tak, to po prostu lepiej trafić nie mogłam <333 Tak, jak prosiłaś wysłałam ci piosenkę do zamówienia i ewentualne zdjęcia głównej bohaterki, które mogą ci się przydać. Mam tylko jedno pytanie: Mam ci powysyłać linki do filmów, w którym grali dani przeze mnie aktorzy? Nie ma tego w regulaminie, dlatego się pytam.
   Jeszcze raz bardzo dziękuję i również pozdrawiam,
   Weronika <333

   Usuń