7 maja 2015

PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Witam serdecznie!
Dziś jestem tutaj dla Was z podsumowaniem miesiąca jakim był kwiecień.
Jest to nowość na naszej zwiastunowni, której jestem pomysłodawczynią!
Otóż podsumowanie miesiąca ma polegać na przedstawieniu Wam w skrócie wszystkiego co się działo w minionym miesiącu i umożliwieniu Wam powrotu do poniektórych spraw. Jeżeli ten sposób komunikowania się z Wami sprawdzi się i spodoba stanie się rutynowym postępowaniem na koniec każdego miesiąca. To podsumowanie wypadło na 7 maja, ponieważ wcześniej kolidowałoby to z notkami innych Autorek !

Zaczynajmy :)


Bluel Namess

Wykonane zamówienia:  5


Zwiastuny wolne: 0

Nath

Wykonane zamówienia: 1


Zwiastuny wolne: 0

Dora 

Wykonane zamówienia: 2Zwiastuny wolne: 3
Cassie (-)

Lusieeek (-)

Ola B. (-)

5 kwietnia został ogłoszony konkurs wielkanocny Our Easter dla dosłownie każdego, ponieważ zaistniała tam sekcja pisarska, filmowa i malarska. 
Niestety nie dotarły do Nas żadne prace konkursowe, z mniej lub bardziej jasnych powodów. Mamy nadzieję, że następnym razem pójdzie Nam o wiele lepiej i zaczniecie z Nami współpracować !

Obecnie wszystkie Autorki przyjmują zamówienia !

W kwietniowej sondzie na najlepszą zwiastunownię Kartoteki Zwiastunów zajęliśmy trzecie miejsce, za co ogromnie dziękujemy !

A teraz zapraszamy Was do głosowania na Nas w sondzie majowej ! 


Dzień podsumowania : 07.05.2015
Dora Parkinson


3 komentarze:

 1. Anonimowy11/5/15

  wiesz, nie wydaje mi się, że jesteś pomysłodawczynią, takie podsumowania znajdują się na każdej ocenialni bądź na katalogach, więc pomysł zerżnięty. :)
  równie dobrze każda inna stronka może go wykorzystać.
  a co do tego konkursu, to naprawdę Was to dziwi? myślałyście, że ludzie będą przysyłać rysunki i inne prace? szkoda życia.
  fuck logic. ;-;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11/5/15

   Po pierwsze chodzi o to, że Dora jest pomysłodawczynią tego podsumowania na Zwiastunowej Wyspie, a nie na jakimś innym blogu! Pomysł w prawdzie mogła zaczerpnąć od innych (bądź jak to ująłeś... wykorzystać), ale coś takiego pojawia się pierwszy raz na TYM blogu. Stąd nazwała się 'pomysłodawczynią' :)
   Po drugie... według mnie konkursy są naprawdę ciekawe. Może przyczyną tego, iż nie pojawiło się żadne zgłoszenie było to, że mało kto w ogóle wiedział o takim konkursie? A może dlatego, że blog nie ma aż tak wielkiej popularności jak inne zwiastunownie (mimo że zajmuje trzecie miejsce w sondzie - tu porównuję do BZ i DZ)? Czemu więc obwiniasz je o to, że ludziom po prostu się nie chce "marnować życia" na takie przyjemności? Jeśli uważasz, że właśnie przez to nie ma zgłoszeń to nie znaczy, że masz od razu naskakiwać na autorki. Gdybyś miał choć odrobinę godności to napisałbyś swoje zdanie (opinię) z głową... albo przynajmniej byś się podpisał, tak na dobry początek.

   Na sam koniec powiem, że sam pomysł z podsumowaniem jest naprawdę fajny i wielu osobom, a nawet wam, ułatwi to pracę. Każdy będzie mógł się dowiedzieć, co wydarzyło się na tej KONKRETNEJ zwiastunownii i co nowego się na niej pojawiło lub dopiero się pojawi ;)
   Pozdrawiam. / Eve Bloom

   Usuń
  2. Tak, rzeczywiście chodziło mi o to, że wpadłam na pomysł aby podsumowania istniały tutaj, na Zwiastunowej Wyspie :)

   Usuń