24 sierpnia 2015

147. Bad girls

Aloha!
Wita was nowa autorka - Kalipso! Jestem autorką, nie stażystką! Udało mi się i myślę, że wszyscy wiecie jak bardzo się z tego powodu cieszę. Kilka wiadomości na początek. Napisałam do Nath o urlop, więc jeśli się zgodzi, nie będzie mnie do 12.08. Mam kilka ważnych spraw i reaktywuję mojego bloga, na którego zresztą zapraszam. Mam dla was tylko jeden zwiastun i do tego wolny. Dostałam ostatnio dwa zamówienia, ale nie skończyłam ich jeszcze. Oczywiście już pisałam dziewczynom, ale jeśli nie przeczytały maili, to napiszę to tu - zamówienia zostaną oddane do końca tygodnia.

1. Zwiastun wolny "Little game"
Jest to mój pierwszy zwiastun bez napisów! Mam nadzieję, że się spodoba.


NIE PRZYJMUJĘ ZAMÓWIEŃ!

5 komentarzy:

 1. Dobrze, że napisałaś tu bo meil mi nie doszedł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne wysłałam na zły e-mail. Ale to nic :)

   Usuń
  2. Zdarza się :)

   Usuń
 2. Hasło: Better with you
  Imię rozbitka: Destiny Winterhood
  Wyspa: http://winterhood.blogspot.com
  Rozbitkowie-aktorzy: Danielle Campbell, Dylan O'Brien, Amanda Seyfried, James Bradley, Chace Crawford
  Krótka opowieść rozbitków: Polka o angielskich korzeniach postanowiła spełnić marzenia wyjeżdżając na wymianę do kalifornijskiego liceum. Kłopoty rozpoczęły się już w dniu jej przylotu, dając początek serii nieprawdopodobnych zdarzeń i zmagań dziewczyny na obczyźnie, gdzie obca kultura okazała się być jej najmniejszym problemem. Historia pokazuje, jak łatwo American Dream może zmienić się w American Horror.
  Powieść pisana na faktach.
  Radio z tratwy: Former Vandal - War
  Kolorystyka: Najlepiej kolorowy, ale rozumiem, że czasem połączenie wygląda naturalniej gdy jest czarno-białe, więc się dostosuję :).
  Żeglarz: Nath
  KONTAKT: destiny@poczta.onet.pl GG: 1150017 na GG jestem codziennie, maila też sprawdzam kilka razy każdego dnia.

  Prywatnie mogę podać więcej informacji odnośnie tego, jak chciałabym żeby zwiastun wyglądał, mam też mnóstwo przydatnych gifów, nad napisami wciąż się zastanawiam. Doceniam i podziwiam, że poświęcacie na to swój wolny czas :). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, przyjmuję zamówienie, bo wygląda ciekawie, ale prosiłabym o więcej informacji, ponieważ na razie nie mam pojęcia jakby wyglądał zwiastun. c;

   Usuń