12 sierpnia 2015

143. Goodbye my sweetie...

Tak. Dziś przychodzę do Was niestety ze smutnymi wieściami. Nie wiem czy ktokolwiek mnie jeszcze pamięta, ale niespełna miesiąc temu rozpoczęłam staż. Zdążyłam dodać jedną bogatą notkę, dziś miała wyjść druga i ostatnia przed podsumowaniem stażu. Miało być zamówienie- zamówienia nie wykonałam. Niestety. Brak laptopa na ponad dwa tygodnie, brat znalazł się w szpitalu, mnóstwo problemów prywatnych i kilka innych czynników zmusiło mnie do tego, że postanowiłam zrezygnować ze stażu. Nath była jednak tak wyrozumiała, że pozwoliła mi się pożegnać. Żal mi odchodzić nawet nie zaczynając, ale mimo wszystko te kilka zwiastunów które wykonałam w swojej "karierze" bardzo mnie zadowoliły. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe (pewnie nawet nie doczytacie do tego momentu ;'))
Co do zamówienia, które miało się znaleźć- Victoria Sparks przepraszam, przepraszam, przepraszam ;c zawaliłam, wiem. Zamów pod tą notką zwiastun u innej zwiatunarki. Na pewno ktoś go wykona lepiej niż ja bym go wykonała. Nie będę dalej przeciągać i żegnam się z Wami moi drodzy :) Może jeszcze kiedyś zobaczycie gdzieś moje zwiastuny ;)

10 komentarzy:

 1. Hejo kochana! :3
  Oj. Nie spodziewałam się, że odejdziesz. Byłam w szoku. Powiem, że szkoda, ponieważ robisz naprawdę cudowne zwiastuny ( lepsze, niż moje ), ale przecież nie będziesz się do niczego zmuszała. Do tego ta sytuacja... Współczuję. Mam nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy i do nas wrócisz ( mam nadzieję! ) :D
  Pozdrawiam cieplutko i ślę całusy! :***
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Jestem zasmucona, to przede wszystkim. Nie dlatego, że nie ma zwiastuna, bardziej dlatego, że odchodzisz. Oczywiście rozumiem wszystko i to bardzo dobrze. Są rzeczy ważne i ważniejsze, a życie prywatne jest jak najbardziej tą ważniejszą rzeczą. Mam nadzieję, że uporasz się z problemami i wrócisz, bo twoje zwiastuny są niesamowite.
  Pozdrawiam i mimo wszystko dziękuję za chęci! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hasło: Better with you
   Imię rozbitka: Victoria Sparks
   Wyspa: http://blogging-jbff.blogspot.com/
   Rozbitkowie - Aktorzy : Shailene Woodley (na początku nieśmiała, później chcę żeby pokazała "pazurki" :D), Justin Bieber (Szkolny podrywacz. Chciałabym, żeby było to uwidocznione w zwiastunie) , Bella Thorne (zadziorna i pewna siebie) Luke Hemmings (przyjaciel Justin'a, wesoły i zawsze optymistyczny)
   Krótka opowieść rozbitków: Samantha w szkole była niewidoczna od zawsze. Nie była wzorem modowym, szaloną imprezowiczką, czy też uwielbianą królową szkoły.
   Nie wyróżniała się niczym, poza jednym faktem.
   Prowadziła bloga.
   Pełnego tajemnic, sekretów i zakamarków szkolnego życia. Tylko tam potrafiła mówić to, co myśli i wyrażać własną opinię. Tylko tam była sobą.
   Samantha była niewidoczną osobą.
   Do czasu, aż jej blog stał się najchętniej czytaną nieobowiązkową lekturą w szkole.
   Radio z tratwy: Na początku coś wesołego, ale spokojnego. To moment, w którym główna bohaterka jest jeszcze nieśmiałą i cichą dziewczyną. Później chciałabym to: Natalia Kills Problem. Wtedy główna bohaterka zmienia się w bardziej zadziorną i pewną siebie.
   Napisy: Tutaj zaufam tobie. :) Tylko na koniec tytuł bloga. Drukowanymi literami: #BLOGGING i na nim jakieś fajne tło gif. Mam nadzieję, że rozumiesz hah :D
   Kolorystyka: Kolorowy
   Żeglarz: Maggie
   Konatkt: victoriasparks@interia.pl
   + Jeżeli robisz zwiastuny z wycinkami z filmów, to taki bym prosiła, jeżeli nie, to zadowolę się gifami. :)
   Z Góry Dziękuję! :*

   Usuń
  2. Przyjmuję. Zrobię zwiastun najlepiej, jak potrafię :3 Tylko na razie nie ma mnie w domu, bo wyjechałam i wracam dopiero 19... Jeśli zależy Ci na szybkości, to musisz wybrać kogoś innego. Chyba że będziesz chciała jednak poczekać ;)

   Usuń
  3. Z tym nie będzie problemu. Mogę poczekać! Dziękuję :*

   Usuń
  4. Ok. To dodaję do kolejki :3

   Usuń
 3. Współczuję i życzę szybkiego powrotu do formy ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Również nie miałam pojęcia, że odejdziesz. Rozumiem jednak twoją sytuację. Mam nadzieję, iż wszystko się ułoży. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojejku :( Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że kiedyś zobaczę twoje zwiastuny, bo robisz je świetnie! Cóż, życie prywatne jest najwazniejsze dlatego nie przepraszaj nikogo, bo to nie twoja wina i wszyscy to rozumieją ;) No to do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń