3 października 2015

155. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą

Nie no, co jest? Czemu wszyscy odchodzą?! O co chodzi?! ZW się sypie?! :( Przykro mi mega z powodu odejścia dwóch zdolnych zwiastunatorek, nigdy to nie jest fajne, gdy ktoś odchodzi. Zresztą ze strony administracji też cisza, no chyba, że tylko mi Nath ni odpisuje. :c No ale cóż...  Zostawiam dla Was dwa zwiastuny wolne. ;) 


Harry Potter


Akademia Wampirów

3 komentarze:

 1. Hasło: better with you
  Imię rozbitka: Femme
  Wyspa: Szkarady
  Rozbitkowie aktorzy: Hugh Jackman jako James Freeman (no i tu trzeba by było zaznaczyć konkretnie, że chodzi o jego kreację w Van Helsingu), Clemence Poesy jako Eleonore Farewell, Gary Oldman jako Leonard Cooper (tutaj najlepiej by było jakbyś dała coś z Batmana i jakieś jedno krótkie ujęcie z Rosencrantz i Guildenstern nie żyją), Tom Cruise jako Paul McCook (z Wywiad z wampirem, to jest najbardziej konieczne), prosiłabym też, aby gdzieś tam przewinęli się Freja Beha, Sasza Piwowarowa i Tom Hiddleston, w zwykłych pojedynczych ujęciach.
  Krótka opowieść rozbitków:
  Nora to zwykła dziewczyna, pracująca u zamożnego pisarza, jako gospodyni domowa. Przechadzając się po ulicach Nowego Jorku, nie wzbudza żadnych podejrzeń. Jednak są to tylko pozory. Skrywa ona tajemnicę, o której, jak się dowiaduje, wiedzą przedstawiciele bestii służących samemu Lucyferowi. Dziewczyna okazuje się pilnie potrzebna, aby uchronić ludzi przed cierpieniem. Poznaje Jamesa, który również należy do rzekomych sług Złego, i Ophelię – panią całego świata Nocnych Wilków i stworzeń magicznych. Nic nie jest takie jak się wydaje, nawet przeszłość Leonarda Coopera, pracodawcy Nory... Przed ekscentryczną Norą los postawi wiele przeszkód i przygód.
  To jest streszczenie zamieszczone na blogu, jednak tu raczej konieczne jest dodanie pary dodatkowych uwag. Tom Cruise jest tu zły i to właśnie przed nim trzeba ratować rasę ludzką; Szkarady służyły Lucyferowi do XIX wieku, posiadają kostne szpony, są szybkie i szybko się denerwują; James przez większość czasu chodzi w strojach z XIX wieku, więc właśnie dlatego potrzebna jest tu kreacja z Van Helsinga; Paul i James byli kiedyś przyjaciółmi, ale z uwagi an to, że ten pierwszy wolał służyć Lucyferowi, James go opuścił i zaczął służyć dobru; Leonard Cooper to czarownik, jednak zręcznie to ukrywa (kreacja Oldmana z Rosencrantza jest tu potrzebna, bo przez jakiś czas bohaterowie cofną się w czasie. To chyba wszystko z takich szczegółów.
  Radio z tratwy: Prosiłabym, aby przez cały zwiastun leciał ten utwór: https://www.youtube.com/watch?v=z-GedO_qAC8
  Napisy: Na sam początek (na przykład wtedy, kiedy będzie ukazane pierwsze spotkanie Jamesa z Eleonore. Dodam, że nie byli dla siebie wtedy zbyt mili, a w szczególności Eleonore) może pokazać się napis ,,Jest pan zbyt śmiały". Potem pod koniec ,,Ten u góry dba o wszystkich, ale jest nas trochę zbyt dużo, żeby mógł chronić twoich bliskich cały czas". To tyle z napisów.
  Kolorystyka: kolorowe
  Żeglarz: Nath
  Kontakt: bellaololman@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, dość rozbudowana fabuła, ale postaram się sprostać wyzwaniu. :D
   Najbardziej chyba do gustu przypadły mi barwne postacie. Myślę, że głównie one wpłynęły na moją decyzje.
   Przyjmuję zamówienie. Zapiszę cię jako drugą w kolejce. c;

   Usuń
  2. och, dziękuję pięknie. ♥

   Usuń