17 października 2015

158. Love is blind

 
Chciałam was dzisiaj serdecznie powitać już jako autorka Zwiastunowej Wyspy. Chociaż staż przeszłam we wrześniu to nie miałam czasu, żeby dodać jakąś notkę przez naukę. W każdym razie teraz znalazłam chwilę wolnego i zrobiłam zamówienia oraz zwiastun wolny. Planowałam zrobić trochę więcej prac, ale wiadomo jak wychodzi z planowaniem xD O treści szablonu Maggie to bardzo mi się podoba. Sama też staram się robić szablony i wiem, że trzeba posiedzieć nad tym sporo czasu. Doceniam to, że nasza Mag poświęciła swój czas wolny i zrobiła dla zwiastunowni ten piękny szablon. Gdyby Nath miała jakieś zastrzeżenia to raczej nie wstawiłaby go tutaj. W każdym razie dosyć zbędnego gadania :P Przejdźmy do zwiastunów:
 
1. Zamówienie dla Czarnej Pantery
 Zwiastun robiło się ogólnie dość dobrze. Niestety niektóre gify były w kiepskiej jakości, a dodatkowo YT jeszcze dodał swoje trzy grosze. W każdym razie efekt może nie wyszedł zły poza jednym gifem, który wyszedł tam najgorzej, ale nie chciałam bardziej kombinować z poprawkami. 
 
2. Zamówienie dla Minami Lady
Tym razem zrobiłam wyjątek, gdyż ten zwiastun został zrobiony w całości z wycinków filmów, ponieważ tak chciała zamawiająca. Ogółem ciężko znaleźć dobre materiały, ale gifów do tej tematyki z tymi postaciami ciężko byłoby mi odszukać. Jakość to jak zawsze pogorszyła się przez YT jednak liczy się dla mnie to, że Minami zwiastun się podoba.
 
3. Zwiastun wolny
Kiedyś przyszedł mi do głowy pomysł o siostrach, które są aniołami i jakiś chłopak wpędzi jedną z nich w kłopoty. Z jakością jest tak jak w dwóch poprzednich, ale tutaj znowu powróciłam do gifów.
 
 Na dzisiaj to chyba tyle. Inne pomysły ze zwiastunami wolnymi pokażę w kolejnej notce. Postaram się wykonać kolejny zwiastun z anime :)
 
Przyjmuję zamówienia!
 
Pozdrawiam Lex May 

4 komentarze:

 1. Anonimowy18/10/15

  Zwiastun pierwszy wyszedł ci całkiem fajnie, podobnie jak ostatni, ale zdecydowanie musisz dostać największe owacje za drugi zwiastun, zwłaszcza, że robienie z wycinków jest nie lada wyzwaniem! ;D / Eve Bloom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za miłe słowa :) Bardzo starałam się, żeby każdy zwiastun wyszedł jakoś przyzwoicie ^^

   Usuń
 2. " Czas wojny " to zdecydowanie praca, którą powinnaś się chwalić z które powinnaś być dumna! Cudo. Jakoś tutaj nie zaglądałam ostatnio i uważam to za błąd. Gratuluję przejścia stażu i pracuj więcej na wycinkach ! Cudo!
  Pozdrawiam, D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo kochana!! ^^ Jakoś każdy mówi, żebym pracowała na wycinkach, a w WMM to nie jest proste odszukać dobre materiały, których jakość po renderowaniu i wrzuceniu na yt przetrwa do tego stopnia, aby się dało normalnie obejrzeć zwiastun :) Jednakże postaram się robić więcej takich prac :)
   Dziękuję również w kwestii stażu :) A kiedy do nas wracasz kochana?? :)

   Usuń