4 lutego 2016

190. Survivor

Hejo! Jak zawsze wstawiam notkę z dużym opóźnieniem. Z czasem ostatnio jest krucho, lecz nie będę się na ten temat zbędnie rozpisywać. Przejdźmy do zwiastunów.

1. Zamówienie dla Nightingale

Zwiastun robiło się w miarę dobrze bez większych problemów. Praca wykonana w całości z gifów. Co mogę powiedzieć o tym zwiastunie? Jakoś nigdy nie potrafię wyrazić swojej opinii. Zawsze jest jakieś "ale" i robiłabym wieczne poprawki. 

2. Zwiastun wolny

Zwiastun wykonany na zamówienie dla Pami1807. Zamawiająca chciała, abym wstawiła tą pracę jako wolną więc tak też robię. Postanowiłam tutaj spróbować dodać kolorystykę- a w WMM nie jest to taki efekt jak w Sony Vegasie. Raczej nie będę używała coloringu częściej xD


To by było na tyle. Planowałam więcej zwiastunów wolnych, ale wiadomo jak wychodzi planowanie xD Przez brak czasu jedynie mogę powiedzieć, że nie przyjmuję zamówień, gdyż nie wykonałabym ich szybko. Tutaj zamawiające musiały długo czekać na zwiastuny więc nie chcę powtarzać takiej sytuacji.

Pozdrawiam Lex May

5 komentarzy:

 1. 1. Better with you
  2. Princess
  3. Last time is never found
  4. Justin Bieber, Ariana Grande
  5. Wszystkie informacje wysłałam do Victiorii Spearks :)
  6. Daję Ci wybór :) (Ariana Grande - Why Try lub Be my baby, Zayn Malik - Pillow Talk, Justin Bieber - the feeling)
  7. czarno biały
  8. Victoria Spearks
  9. werka2myszka2@wp.pl
  tt - werrr_94


  Z góry dziękuję i pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Better With You
  Imię rozbitka: Jula9121
  Wyspa: The Fighter Omega
  Rozbitkowie-aktorzy: Crystal Reed, Tyler Hoechlin, Taylor Lautner, Theo James
  Krótka opowieść rozbitków: Samantha jest wilkołakiem, niestety omegą. W sforze jest poniżana i jej zdanie się nie liczy. Przez jeden incydent została wyrzucona ze stada. Musiała nauczyć się żyć bez sfory. Pewnego dnia, nieznajomy mężczyzna oferuje jej trening, szkoli ją na alfę i uczy samo obrony. Po kilku miesięcznym treningu Samantha wprowadza się do domu po swoich rodzicach. Tam mieszka i codziennie chodzi do lasu na "patrolowanie" pobliskiej okolicy. Podczas jednego z tych patroli spotyka pewnego chłopaka który namawia ją by dołączyła do jego watahy.
  Radio z tratwy: FOB- Immortlas/ My song know what you did in the dark
  Napisy: Tylko tytuł na samym końcu.
  Kolorystyka:Obojętnie
  Żeglarz: Bluel Namess
  KONTAKT: wattpadjula@onet.pl

  OdpowiedzUsuń