29 maja 2016

209. Gonna take a miracle

Hej wszystkim! ♥

Jak tam u was? Leje i grzmi tak jak u mnie w to niedzielne popołudnie? Może chociaż wy macie ładniejszą pogodę. :)

Dzisiaj przygotowałam tylko jeden zwiastun, ponieważ te ostatnie tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego strasznie wpłynęły na organizację mojego wolnego czasu i tym sposobem nie mogę znaleźć nawet chwili na zabranie się za kolejne filmiki. Jednak postaram się w końcu wciąć w garść i wykonać 3 zamówienia, które mi pozostały.

Zamówienie dla Ola Mirosia
Cóż, z tego, co wiem, to autorce opowiadania mój zwiastun się spodobał. Miało być romantycznie i tajemniczo, więc trzeba było trochę pokombinować z muzyką. Nie mam do niego zbyt wielkich zastrzeżeń, oprócz gifów, które mogły zepsuć jakość wideo, ale były koniecznie do wstawienia. Uważam też, że jeszcze muszę poćwiczyć z przejściem jednego podkładu w drugi, jednak wydaje mi się, że mogło wyjść gorzej.
Wciąż nie przyjmuję zamówień.

Do zobaczenia następnym razem!
Nath

4 komentarze:

 1. Zwiastun podobał mi się do momentu z miłą muzyką. Potem prócz innej muzyki powinna (moim zdaniem) zajść jakaś dynamiczność w przejściach gifów itd.
  Ale takto zwiastun ładny, supcio <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie ktoś napisał mi porządną opinię! Bardzo za to dziękuję! :) Miałam lekki problem z tą dynamicznością. Jeszcze wiele pracy przede mną. Może znajdę jakieś ładne efekty, które mogłyby innym razem się przydać. Postaram się coś pokombinować. ;)
  Pozdrawiam,
  Nath

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie ktoś napisał mi porządną opinię! Bardzo za to dziękuję! :) Miałam lekki problem z tą dynamicznością. Jeszcze wiele pracy przede mną. Może znajdę jakieś ładne efekty, które mogłyby innym razem się przydać. Postaram się coś pokombinować. ;)
  Pozdrawiam,
  Nath

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy1/6/16

  Gdyby były napisy jakieś to by było jeszcze lepiej :D Ale nie jest tak źle.
  Pozdrawiam. ( :

  Olga.

  OdpowiedzUsuń