23 grudnia 2015

177. Christmas time!

Witajcie!

Taki ponury obrazek, bo czuję się jakby świąt w ogóle nie było. Serio. :c Słuchałem tyle piosenek świątecznych, na wigilii szkolnej byłem i nadal nic nie czuję. Jak byłem mały to już w listopadzie odliczałem dni do gwiazdki. XD Teraz to takie huk. :x Szkoda. Jutro wigilia, a ja nic nie czuję. A jak u Was? Też macie taki dziwny humor?
Jednak jest też dobra wiadomość. Znowu oglądam Teen Wolf i znowu polubiłem Kali, szkoda, że jej nie ma. I te emocje, gdy oni walczyli, albo pojawienie się Kali. :P W każdym razie. Przyszedłem pokazać zwiastuny, jest ich kilka, nie było mnie też długo, więc oddam zaległe zamówienia(zamawiający już dawno je zobaczyli). Codziennie przekładałem termin notki i mówiłem sobie "Dobra, to jutro napiszę Nath, żeby mi zaklepała jakiś dzień" i tak sobie mówię, mówię. I już grudzień się kończy, oddać zamówienia trzeba. No to w końcu wziąłem i wypadło na dzisiaj. Piszę to o 00:10.
Gratuluję pannie Sparks i życzę powodzenia nowym!


INNI INACZEJ || TRAILER
Miniaturka taka dziwna trochę, prawda? Ale wydawało mi się, że okaże się najodpowiedniejsza. Miałem z tym zwiastunem nielada problemy - dobrałaś aktorów z małą ilością klipów, co utrudniało pracę. Ciężko mi się było do niej zabrać... po wykonaniu destroyed silence przeczytałem Twoje zamówienie kilka razy i chciałem napisać odmowę. Jednak musiałem spróbować. Bo po co twoje czekanie? Na marnę? Z efektu jestem w sumie zadowolony. Przeszkadza mi jedynie długość, tak krótki, a przeważa scena seksu. xDD Jednak Tobie się podoba i to jest najważniejsze!


DESTROYED SILENCE | TRAILER
Cóż. Poprzedni zwiastun Ci się nie spodobał, chciałaś poprawy. Zamawiający panem, ruszyłem do roboty. Cieszę się, że ludzie mówią jakie błędy popełniam, bo mogę się szkolić. Serio, uzasadniona krytyka jest okay. No i zdecydowanie ten zwiastun podoba mi się bardziej od poprzedniej wersji. Tobie też! :D
  
Cóż, robiłem go z myślą o premierze Kosogłosa... Lubię Igrzyska, myślę też, że zwiastun wyszedł całkiem dobrze. Podoba mi się coloring i chyba czcionka nie zepsuła efektu. Sami oceńcie.
Czarny Diament


Zdaje mi się, że jest fatalny. Serio. Długi i chyba przynudzający. Nie miałem na niego pomysłu. Kompletnie. Zamawiająca nie wyraziła swojej niechęci, ale myślę, że jest nudny jak flaki z olejem. Może gdyby go trochę uciąć... byłby lepszy.
Zwiastun dla Alex Fonesca:
Cóż, już miałem go sobie odpuścić, ale spodobał mi się pomysł autorki. Zabrałem sięza niego i COŚ wyszło. Ostrzegam, że jeden z klipów ma czarne paski, nie zauważyłem tego, a miałem już sto procent renderu*nie chciałem czekać kolejnych czterdziestu minut nie mając pewności, że autorka go obejrzy*. Chyba nie jest zły...


Niestety, ale nie dostałem odpowiedzi od jednej z zamawiających osób, a Alex Fonesca nie dodaje postów na swoim blogu, nie upomina się o zwiastun, który już wykonałem. Dodałem go, mam nadzieje, że dziewczyna go obejrzy.

A tak w ogóle to Wesołych Świą, bo jutro wigilia!

12 komentarzy:

 1. Czyli mam rozumieć, że dla mnie nie zrobisz zwiastunu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłałem Ci maila z prośbami o wskazówki jeśli chodzi o kolorystyke i inne, ale nie dostalem odpowiedzi.
  Zobacz, czy kolorystyka z ostatniego zwiastuna CI odpowiada i sie zdeklaruj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę?
   Jejku, ja nic nie dostałam, przez cały tydzień siedziałam na mejlu. miciakicia7@gmail.com Musiałam Ci źle podać. Na ostatnim zwiastunie kolorystyka jest bardzo ładna. Przepraszam Cię, nie wiedziałam, że napisałeś.

   Usuń
 3. Najwidoczniej tak. :D Okej, zrobię go jakoś po świętach. :D Sama rozumiesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło: Better with you.
  Imię rozbitka: Skyfallgirl
  Wyspa: Long way down http://droga-w-dol.blogspot.com/
  Rozbitkowie-aktorzy: Angelina Jolie (w miarę młoda), Barbara Palvin, Louis Tomlinson (jeden gif, czy tam ujęcie), Ian Somerhalder, Joseph Morgan i najważniejszy będzie gif czarnego anioła. Ponieważ osoba, która gra główną postać w moim opowiadaniu nie jest aktorem, piosenkarzem czy kimś i nie mma jego gifów.
  Można też użyć postać francisco lachowskiego.
  Krótka opowieść rozbitków:
  1. Jest to 1 część bloga, może będzie Ci łatwiej sobie wyobrazić o co mi chodzi: https://www.youtube.com/watch?v=wiNZhScCng4
  Culley po wielkiej kłótni z ojcem Archaniołem, zostaje strącony z Nieba, a jego skrzydła zostają czarne. Istnieje jako Upadły Anioł.
  Evan (Joseph Morgan), któremu odebrano Lullaby (Barbara Palvin), zamierza stworzyć Zgromadzenie Upadłych Aniołów, a potem zacząć tworzyć armię półaniołów (człowiek + upadły anioł). Upadli mają sypiać z kobietami, by je zapładniać i tworzyć dzieci. Gdy stosunkowo będzie ich dużo, zaczną pozbywać się ludzi. Półanioły mają możliwość rozmnażania się, więc człowiek będzie zbędny.
  Lullaby (Barbara Palvin) powoli docchodzi do siebie po stracie Louisa, który i tak jest obecny w jej zyciu. Daje jej znaki (i tu mogłoby być gify przewracania kartek, poruszana firanka czy coś).
  Rodzi dziecko, dziewczynkę (W the orginals możesz wyciąć małą Hope). To dla niej teraz żyje, choć Evan znów zaczyna się wokół niej kręcić.
  Louis nie ma możliwości powrotu na ziemię. Do czasu. Do czasu wojny aniołów z armią upadłych. Amen.
  Culley poznaje Aimee, która jest"wyjątkowa", posiada dar, o którym nie wie. I to ona będzie jego celem, by spełnić oczekiwania Evana i stworzyć półanioła. No ale miłość i te sprawy robią swoje.  Radio z tratwy: MMożesz zrobić remix, trochę dramatycznej muzyki, trochę spokojnej, a potem na końcu takiej niczym z Gladiatora.
  Napisy:
  napisy na gifach
  1. Culley (Lachowski)
  jakieś zachmurzone niebo
  pioruny
  potem gif anioła z czarnymi skrzydlami
  Czas na wojnę (Joseph Morgan)
  Jakieś gify armii, no nie wiem. Mogą być urywki z pamiętników wampirów, tyle, że tam nie ma wampirów w ff.
  Witaj, przyjacielu (Ian, a potem Lachowski)
  Broń, narkotyki, alkohol
  I potem już bez napisów
  Kilka gifów barbary palvin, smutnej dziewczyny, Louisa Tomlinsona.
  Na końcu Angelina Jolie (tak jak mówiłam w miarę młoda), seks, pocałunki.
  I już na finał, coś w stylu "Niebo zmierzy się z pobratymcami" i tutaj też gify jakiejś armii osób.
  Kolorystyka: czarno-biały
  Żeglarz: Finnicka Odaira
  KONTAKT: alicja2412@interia.pl
  49613152

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ukrywajmy tego, ale w Twoich pracach można się zakochać. A ja potrzebuję dobrego zwiastunu :).

   Usuń
  2. wszędzie za Culleya niech będzie Jamie Campbell Bower.

   Usuń
  3. Przyjęte. Ale nie wiem na kiedy zrobię.

   Usuń
  4. Jeju, dziękuję bardzo.

   Usuń
 5. Anonimowy28/12/15

  jaki jest adres do bloga ze zwiastunu agenci bo nie mogę go znaleźć a chciałabym go przeczytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://before-you-start-awar-ff.blogspot.com ;)

   Usuń