30 czerwca 2018

Żegnajcie, drodzy kamraci!


Cóż, nie powiem - jeśli ktokolwiek tu jeszcze zagląda, pewnie się zdziwi widokiem tego postu, bo ostatnia notka pojawiła się niespodziewanie 11.03.2018, a jeszcze poprzednia - 26.12.2017, czyli dawno, dawno temu. Mimo wszystko, postanowiłam go w końcu wstawić.

Z dniem dzisiejszym Zwiastunowa Wyspa kończy/zawiesza swoją działalność, ale wątpię, że kiedykolwiek tutaj wrócimy. Chociaż los lubi płatać figle.

Dziękuję wszystkim autorom, jacy przewinęli się przez tego bloga za to, że razem kształtowaliśmy naszą Wyspę, za to, że miałam szansę z wami współpracować, za to, że niektórych mogłam bliżej poznać, za wszystkie dawane mi rady, za wszelkie pomoce, za wasz poświęcony czas, za waszą wenę i wspaniałe talenty, a przede wszystkim za to, że nie wiem, czy uwierzycie, ale minęły nam już cztery lata. To były naprawdę piękne cztery lata.

Dziękuję również i wam, czyli wszystkim osobom, które odwiedzały naszą Wyspę. Gdyby nie wy, blog ten już dawno temu zniknąłby z blogsfery. Jesteście świetni, nie zapominajcie o tym.

Poniżej zrobiłam także pewien zbiór. Jeśli macie ochotę, zobaczcie nasze początki.

Post powitalny pojawił się 10.01.2014, zaś rozpoczęcie działalności zaczęło się wraz z dodaniem pierwszej notki - 13.01.2014.


Pozostaje mi jedynie powiedzieć - pora podbić świat poza ekranem komputera!
Do usłyszenia, moi drodzy!
Wasza Nath

2 komentarze:

  1. ;(
    Nawet nie zdążyłam nic tu nigdy zamówić, ale i tak szkoda...

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy21/7/18

    szkoda, ostatnia zwiastunownia

    OdpowiedzUsuń