16 kwietnia 2014

034. You will see someday, that all along the way I was yours to hold.

Cześć, tu znowu ja. Ty razem z wykonanymi zamówieniami.:D

Najpierw zwiastun dla Idril. 


Już omawiałyśmy ten zwiastun, mam nadzieję, że poprawki, które wniosłam będą Ci odpowiadać. Jeśli nie to zawsze mogę jeszcze nad nim popracować. 

Drugi to zwiastun dla Annie.


Jest to zwiastun, który zgodziłam się przyjąć przez priv z pewnych powodów... hmmm... osobistych? W każdym razie mam nadzieję, że Ci się spodoba. 

Przyjmuję zamówienia.

To chyba tyle na dzisiaj. 
Pozdrawiam,
Cassie ♥

7 komentarzy:

 1. Cassie, cały dzień dzisiaj siedzę jak na gwoździach, bo czekam na zwiastun, a tu proszę? Cudeńko! Może i kilka rzeczy wydaje mi się odrobinę nielogicznych, ale żeby to naprawić musiałabyś znać ogółem całe opowiadanie. Nawet to, czego jeszcze nie napisałam. Naprawdę podoba mi się to, co zrobiłaś i serdecznie Ci za to dziękuję!. Już go wklejam na bloga ;)
  Pozdrawiam
  Idril

  OdpowiedzUsuń
 2. No co ja mam napisać?.. Jest cudowny, jak każdy, to chyba oczywiste. Podoba mi się i trafia do mnie, zwłaszcza przez muzykę. ^^ No i ładnie wszystko ze sobą współgra... no po prostu jest genialny i nie zawiodłam się na Tobie. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. hasło - True Love
  Zuzajs Wróbel
  fantastycznefantasy.blogspot.com
  Johnny Depp, jakakolwiek brunetka, tajemniczy człowiek
  15 letnia dziewczyna, Marta. Ambitna, pracowita, nieśmiała, niezdarna i mająca pasję. Ma jedno wielkie marzenie. Chciałaby przeżyć przygody, których naoglądała się tak wiele. Do tego wszystkiego jest po uszy zakochana w aktorze. Jej guru i człowiek, z którym chciałaby przeżyć nie jedno. Pewnego dnia otwiera swoje drzwi swojego pokoju i znajduje się w długim korytarzu. Jej marzenie spełnia się. Spotyka go i na dodatek nie jest podobna do siebie. Jest dorosła i ubrana w niezwykłą suknię. Mimo wszystko zaczyna się nudzić. Nie wystarczy jej aktor. Pragnie przygody, nie chce człowieka o 100 twarzach. Chce jego twarzy. I pojawiają się kolejne drzwi i spełnia się i to marzenie. Poznaje po kolei każde z jego wcieleń. Przeżywa przygody i doświadcza prawdziwej magii. Kocha, nienawidzi i ciągle sama się zmienia. Poznaje uciechy ludzi zakochanych i przechodzi przez kolejne drzwi. Jednak jej sielanka kończy się, gdy ktoś zaczyna mieszać. Dziewczyna już nie ma pełnej władzy. Jej towarzysze cierpią, umierają, a ona musi dalej przechodzić przez drzwi. Czy to się kiedyś skończy? Pozna tego jedynego, do którego zmierza?
  Napisy: Tu nie mam dokładnego pomysłu, a jedynie zarys.
  Coś o tym, że dzieli ich bariera - telewizja, że coś się zmienia i mogą się spotkać. Potem, że jest magia, że oboje po każdych drzwiach są inni - on zmienia postacie, ją mogą pokazywać zupełnie różne kobiety. Obowiązkowo musi być coś o tych drzwiach. Także o magi - smok, lustrzane odbicie, które zachowuje się inaczej niż my, zresztą na pewno rozumiecie. Potem coś, że ktoś zaczyna mieszać. Jakiś ból, śmierć, ucieczka, łzy i takie tam. No i pytanie czy ona to przezwycięży i czy spotka tego, do którego prowadzą ją drzwi, czy wróci do rodziny, za którą zaczyna tęsknić.
  Kotnaa16, jeśli zechce. A jeśli się nie zgodzi to będę prosić kogoś innego
  zuzajs14@gmail.com
  Pomocne gify:
  http://big.assets.huffingtonpost.com/jon3.gif
  http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/04/tumblr_mkl4hoyd6v1sn5tkao1_500.gif
  http://media1.giphy.com/media/12N8IO0PBx97Nu/giphy.gif
  http://images5.fanpop.com/image/photos/27200000/sexy-smile-faint-johnny-depp-27263927-500-230.gif
  http://media.tumblr.com/61600b67d3acbd1a9311cc8f736ce042/tumblr_inline_mjkm90iXgD1qz4rgp.gif

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję :)
   ~kotnaa16

   Usuń
  2. Tylko pamiętaj aby wstawić button :d

   Usuń
 4. Wystawę w poniedziałek, bo na święta jestem po za domem i byłoby mi ciężko. :-)
  zuzajs wróbel

  OdpowiedzUsuń
 5. I po co się głupia popisywałam xd

  OdpowiedzUsuń