19 maja 2014

045. Change My Mind

Witajcie w ten piękny poniedziałkowy poranek :)
Mój staż dobiega końca i mam mieszane uczucia, co do mojego pozostania w załodze. Dziewczyny robią na prawdę świetne zwiastuny. No cóż, zostaje mi czekać do czwartku ;)

Zamówienie dla Believe.
Temat zwiastunu mnie zaintrygował. Chyba wyszło całkiem nieźle :)

Zamówienie dla Janet Vevo
Wyszedł jakiś krótki :/ Ale pomimo tego, podoba mi się ;)

A więc chyba zostało mi do napisania
Do Widzenia ;*

3 komentarze:

 1. Anonimowy19/5/14

  Co powiecie na opinie? Weszłam zupełnie przypadkowo na tego bloga i...spodobał mi się. Chcę wyrazić swoje emocje, które mi teraz towarzyszyły przy oglądaniu tych zwiastunów. Dlaczego ich nie numerujecie? Dziwne.

  Changes - Zastanawia mnie historia. Zwiastun jest bardzo tajemniczy, mroczny, jednak interesujący. Opowiada o czymś, czego dotąd nie spotkałam. Zwłaszcza ten kolor czrno-biały wprowadza taki cudowny nastrój, klimat. Bardzo mi się podoba(choć to pierwsza praca, którą obejrzałam na tym blogu). Myślę, że ten zwiastun jest udany.
  And stay with me - Również mi się bardzo podoba. Uwielbiam zwiastuny w kolorze czarno-białym lub sepii. Nie przepadam za kolorowymi zwiastunami, bo wszystkie barwy i ich odcienie są wymieszane. Tu również przedstawioną ciekawą historię, jednak trochę taką pospolitą. Zwiastun fenomenalny i myślę, że również udany. Świetne gify.

  Jeśli chodzi o twoje prace są bardzo oryginalne. Potrafisz stworzyć coś pięknego i nie robisz tego tylko po to by zająć się czymś przez krótki okres, a później odejść i robić znów coś innego tym samym sposobem. Widać, że się starasz. Masz wielki talent, który warto poszerzać. Zawsze możesz się wielu rzeczy dopytać, dowiedzieć, spróbować. Pamiętaj, zawsze warto, zawsze. Poza tym miło mi się je oglądało. Życzę ci powodzenia i oddaję na ciebie głos. Powinnaś przejść ;). / Cukiereczek ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20/5/14

   Zgadzam się. Powinnaś przejść, Selly! ;d

   Usuń
 2. Nareszcie odzyskałam internet i mogę skomentować!
  A więc tak, Selly...
  Zwiastun niestety nie jest tym, o co mi chodziło.
  Na mój blog jest fabuła... cóż... różna od tej w zwiastunie.
  Bardziej chodziło o to, że Harry, Liam i Louis ją porwali.
  I dopiero później dostaje misje itd...
  Jednak bardzo mi się podoba :)
  Przepraszam, ale nie mogę wstawić go na mojego bloga.
  Wiesz..... fabuła.
  Jeszcze raz przepraszam.
  Believe. xxxxx

  OdpowiedzUsuń